Povezane vesti

Miljkovićev kum: Dedoviću prosuo glavu u supu, Pukiju izrezbarili noge, čuo sam kako Goksija udaraju sekirom

Miljkovićev kum: Dedoviću prosuo glavu u supu, Pukiju izrezbarili noge, čuo sam kako Goksija udaraju sekirom

Telegraf 24.04.2023
Belivuku i njegovom klanu se na teret stavlja sedam ubistava, trgovina drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmice i silovanje. Okrivljeni saradnik Nikola Spasojević danas je nastavio da iznosi svoje izlaganje na suđenju Veljku Belivuku i… »
Ovo je Tanja Miljković, žena Mareta Mesara: Prvi put na suđenju Belivukovom klanu, mužu slala poljupce kroz staklo

Ovo je Tanja Miljković, žena Mareta Mesara: Prvi put na suđenju Belivukovom klanu, mužu slala poljupce kroz staklo

Nova 24.04.2023
Supruga Marka Miljkovića, Tanja Miljković po prvi put je došla na današnje ročište na suđenju grupi Veljka Belivuka. Tanja Miljković je suđenje pratila iz dela sudnice koji je staklom odvojen od okrivljenih, a u kom osim novinara suđenja često… »
Poljupci kroz staklo: Miljkovićeva žena prvi put na suđenju Belivukovoj grupi

Poljupci kroz staklo: Miljkovićeva žena prvi put na suđenju Belivukovoj grupi

N1 Info 24.04.2023
Na današnje ročište na suđenju grupi Veljka Belivuka po prvi put je došla i supruga Marka Miljkovića, Tanja Miljković. Tanja Miljković je suđenje pratila iz dela sudnice koji je staklom odvojen od okrivljenih, a u kom osim novinara suđenja… »
Jezivo svedočenje miljkovićevog kuma: ''Dedoviću prosuo mozak u supu, Pukiju izrezbarili noge - čuo sam kako Goksija…

Jezivo svedočenje miljkovićevog kuma: ''Dedoviću prosuo mozak u supu, Pukiju izrezbarili noge - čuo sam kako Goksija…

Alo 24.04.2023
Nastavak suđenja klanu Veljka Belivuka počelo je danas u 14.30 časova, pred Specijalnim sudom u Beogradu. Belivuku i njegovoj grupi se na teret stavljaju sedam ubistava, trgovina drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmice i silovanje. Za… »
"Prosuo sam mu glavu kao supu": Kum Marka Mesara izneo jezivo svedočenje o ubistvu Mitića: Belivuk se tada iznervirao, počeo…

"Prosuo sam mu glavu kao supu": Kum Marka Mesara izneo jezivo svedočenje o ubistvu Mitića: Belivuk se tada iznervirao, počeo…

Blic 24.04.2023
Organizovanoj kriminalnoj grupi koja se krila iza navijačke grupe "Iz principa", čiji vođa je bio Veljko Belivuk danas je nastavljeno suđenje u Specijalnom sudu u Beogradu. Na današnjem ročištu svoje svedočenje izneo je kum Marka Miljkovića… »
Okrivljeni saradnik Spasojević dao iskaz na suđenju Belivuku i ostalima: "Mislio sam da će i mene ubiti"

Okrivljeni saradnik Spasojević dao iskaz na suđenju Belivuku i ostalima: "Mislio sam da će i mene ubiti"

Euronews 24.04.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu okrviljeni-saradnik Nikola Spasojević, za koga se tvrdi da je kum Marka Miljkovića, nastavio sa izlaganjem na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici optuznicom… »
Nastavljeno suđenje Belivuku i Miljkoviću

Nastavljeno suđenje Belivuku i Miljkoviću

Insajder 24.04.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu okrviljeni-saradnik Nikola Spasojević nastavio sa izlaganjem na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici potvrđenom optužnicom terete za najteža krivična dela… »
Spasojević: Miljković mi pokazao telo Gligorijevića, ubio ga Belivuk sekirom

Spasojević: Miljković mi pokazao telo Gligorijevića, ubio ga Belivuk sekirom

Insajder 24.04.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu okrivljeni-saradnik Nikola Spasojević je na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkvića, rekao da je Belivuk iz drugog puta sekirom ubio Aleksandra Gligorijevića. Spasojević je naveo da je… »
Okrivljeni saradnik Spasojević o ubistvima klana Belivuk-Miljković

Okrivljeni saradnik Spasojević o ubistvima klana Belivuk-Miljković

RTS 24.04.2023
U Specijalnom sudu je okrivljeni-saradnik Nikola Spasojević nastavio izlaganje na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića o ubistvima za koje se tereti ta grupa. Okrviljeni-saradnik Nikola Spasojević je tvrdio da je… »
Okrivljeni saradnik: Marko Miljković otrovao Gorana Mihajlovića

Okrivljeni saradnik: Marko Miljković otrovao Gorana Mihajlovića

N1 Info 24.04.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu u toku je svedočenje okrivljenog saradnika Nikole Spasojevića u postupku protiv Belivukovog klana kom se sudi za sedam teških ubistava i brojna druga krivična dela. Nikola Spasojević nastavio je svoje neometano… »
Rastin bivši telohranitelj otkriva mračne tajne klana Belivuk-Miljković: „Lainović mi je rekao da je ubio Kiću…

Rastin bivši telohranitelj otkriva mračne tajne klana Belivuk-Miljković: „Lainović mi je rekao da je ubio Kiću…

Nova 24.04.2023
Pred Specijalnim sudom u Beogradu danas se nastavlja suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, optuženoj za sedam ubistava, otmice, silovanje i druga teška krivična dela. Danas se očekuje da će za govornicu izaći Nikola… »
Poljupci, smeh, a onda muk: Ovako je izgledao prvi susret Marka Mesara i njegove žene u sudnici, nju zasmejavala priča o…

Poljupci, smeh, a onda muk: Ovako je izgledao prvi susret Marka Mesara i njegove žene u sudnici, nju zasmejavala priča o…

Blic 24.04.2023
Tanja Miljković supruga jednog od vođe ozloglašenog klana Marka Miljkovića Mesara danas je prvi put od početka suđenja njenom suprugu došla na ročište gde iz posebne prostorije koja se nalazi odmah iza okrivljenih prati svedočenje svedoka… »
Spasojević: Miljković je otrovao Mihajlovića

Spasojević: Miljković je otrovao Mihajlovića

IndeksOnline 24.04.2023
BEOGRAD – U Specijalnom sudu u Beogradu okrviljeni-saradnik Nikola Spasojević nastavio sa izlaganjem na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici potvrđenom optuznicom terete za najteža… »
Spasojević: Miljković mi pokazao telo Gligorijevića, ubio ga Belivuk sekirom

Spasojević: Miljković mi pokazao telo Gligorijevića, ubio ga Belivuk sekirom

IndeksOnline 24.04.2023
BEOGRAD – U Specijalnom sudu u Beogradu okrivljeni-saradnik Nikola Spasojević je danas, na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkvića, rekao da je Belivuk iz drugog puta sekirom ubio Aleksandra Gligorijevića… »
Znakovni signali Miljkovića i njegove žene Prvi susret u sudnici: Smejala se pričama o jezivim ubistvima, a na pomen ovog…

Znakovni signali Miljkovića i njegove žene Prvi susret u sudnici: Smejala se pričama o jezivim ubistvima, a na pomen ovog…

Kurir 24.04.2023
U zgradi Specijalnog suda u Beogradu danas je nastavljeno suđenje pripadnicima kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, a veliku pažnju privukla je i supruga Marka Miljkovića koja je danas prvi put došla na suđenje. Miljkovićeva supruga… »
Ženu Miljkovića na suđenju zasmejavala priča o uklanjanju tela! Vesela slala poljupce, ovo se desilo kad je ušao Belivuk

Ženu Miljkovića na suđenju zasmejavala priča o uklanjanju tela! Vesela slala poljupce, ovo se desilo kad je ušao Belivuk

Mondo 24.04.2023
Tanja Miljković, žena Marka Miljkovića, prvi put je došla na suđenje i neprestano se na njemu smeje, javljaju mediji. Tanja Miljković, žena Marka Miljkovića, prvi put je došla na suđenje i neprestano se na njemu smeje, javljaju mediji. Supruga… »
Spasojević: Miljković je otrovao Mihajlovića

Spasojević: Miljković je otrovao Mihajlovića

Dnevnik 24.04.2023
BEOGRAD: U Specijalnom sudu u Beogradu okrivljeni-saradnik Nikola Spasojević nastavio sa izlaganjem na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici potvrđenom optužnicom terete za najteža krivična… »
Sve oči uprte u nju, žena mareta mesara prvi put na suđenju! Stajala sa advokatom, čekala da čuje svedočenje kuma (foto)

Sve oči uprte u nju, žena mareta mesara prvi put na suđenju! Stajala sa advokatom, čekala da čuje svedočenje kuma (foto)

Mondo 24.04.2023
Žena Marka Miljkovića se prvi put pojavila na suđenju. Žena Marka Miljkovića se prvi put pojavila na suđenju. Danas je u Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića koji se terete za sedam ubistava… »
Belivuk i miljković imali pravilo "naizmeničnog ubijanja" Mesarev kum otkrio tajne klana! Pomenuo ubistvo investitora sa…

Belivuk i miljković imali pravilo "naizmeničnog ubijanja" Mesarev kum otkrio tajne klana! Pomenuo ubistvo investitora sa…

Kurir 24.04.2023
Svedočenje na današnjem suđenju pripadnicima kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, nastavio je treći svedok saradnik, Nikola Spasojević koji je na prethodnom suđenju priznao svoje ali i učešće Belivuka i Miljkovića u ubistvu… »
Krvavo pravilo klana, velja i mare ubijali naizmenično! Jedan kum Mesara postao svedok saradnik, druga dva je pojeo mrak

Krvavo pravilo klana, velja i mare ubijali naizmenično! Jedan kum Mesara postao svedok saradnik, druga dva je pojeo mrak

Mondo 24.04.2023
Nikola Spasojević je govorio o likvidaciji Mirka Kojića Koje, investitora sa Zvezdare i takođe Miljkovićevog kuma. Nikola Spasojević je govorio o likvidaciji Mirka Kojića Koje, investitora sa Zvezdare i takođe Miljkovićevog kuma. Svedočenje na… »
Miljkovićeva žena prvi put došla da podrži muža u sudnici: Evo s kim je čekala da počne suđenje Belivukovom klanu…

Miljkovićeva žena prvi put došla da podrži muža u sudnici: Evo s kim je čekala da počne suđenje Belivukovom klanu…

Kurir 24.04.2023
U zgradi Specijalnog suda u Beogradu danas je nastavljeno suđenje pripadnicima kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. U sud je danas prvi put došla i supruga Marka Miljkovića. Ona do sada nije dolazila u publiku da prati suđenja, već… »

Vesti dana »