Povezane vesti

Osnovana Unija evropskih klubova

Osnovana Unija evropskih klubova

Politika 24.04.2023
Evropski fudbalski klubovi koji se osećaju marginolizovani od strane bogatih klubova Lige šampiona, Evropske fudbalske unije (Uefa) i Evropske asocijacije klubova (ECA) osnovali su danas u Briselu Uniju evropskih klubova (UEC). „Imam osećaj da smo na… »
Osnovana Unija evropskih fudbalskih klubova, Srbiju predstavlja Radnički 1923

Osnovana Unija evropskih fudbalskih klubova, Srbiju predstavlja Radnički 1923

Sportski žurnal 24.04.2023
Članovi UEC već duže vreme izražavaju zabrinutost zbog širenja jaza u bogastvu i konkuretskom bilansu. Grupa evropskih fudbalskih klubova koji se osećaju marginalizovani od strane bogatih klubova iz Lige šampiona, Evropske fudbalske unije (UEFA) i… »
Osnovana Unija evropskih klubova

Osnovana Unija evropskih klubova

Beta 24.04.2023
Evropski fudbalski klubovi koji se osećaju marginolizovani od strane bogatih klubova Lige šampiona, Evropske fudbalske unije (Uefa) i Evropske asocijacije klubova (ECA) osnovali su danas u Briselu Uniju evropskih klubova (UEC). "Imam osećaj da smo na… »
SK u Briselu: Ex-Yu reakcije na novu Uniju klubova

SK u Briselu: Ex-Yu reakcije na novu Uniju klubova

Sport klub 24.04.2023
Unija evropskih klubova (UEC) zvanično je u ponedeljak počela sa radom, a uz predstavnike zapadnih medija u Briselu je početku rada te asocijacije prisustvovao i Sport Klub. Iz regiona glavnu ulogu u Uniji imaće Katarina Pijetlović, profesor… »
Osnovana Unija evropskih klubova

Osnovana Unija evropskih klubova

Sportske.net 24.04.2023
Evropski fudbalski klubovi koji se osećaju marginolizovani od strane bogatih klubova Lige šampiona, Evropske fudbalske unije (Uefa) i Evropske asocijacije klubova (ECA) osnovali su danas u Briselu Uniju evropskih klubova (UEC). "Imam osećaj da smo na… »

Vesti dana »