Povezane vesti

Saša Vidić, jedna osetljiva duša: Reagovao je na sve društvene nepravde, žalio je za ocem i zavičajem, a grozio se tri…

Saša Vidić, jedna osetljiva duša: Reagovao je na sve društvene nepravde, žalio je za ocem i zavičajem, a grozio se tri…

Nova 25.04.2023
Saša Vidić, naš poznati stilista i modni kreator, preminuo je 24. aprila u 52. godini u KBC "Bežanijska kosa" u Beogradu. Pamtićemo ga po glamuroznim i elegantnim kreacijama koliko i po duhovitosti i oštrom jeziku, ali i po tome što je, kao… »
"Poznavali smo se, JAKO MI JE ŽAO ŠTO JE tako završio!" Kaja Ostojić skrhana nakon smrti Saše Vidića: Imala JE samo jedno…

"Poznavali smo se, JAKO MI JE ŽAO ŠTO JE tako završio!" Kaja Ostojić skrhana nakon smrti Saše Vidića: Imala JE samo jedno…

Kurir 25.04.2023
Srpska modna scena je izgubila jednog od najistaknutijih kreatora i stilista - Sašu Vidića, koji je preminuo u 52. godini života u Kliničko-bolničkom centru "Bežanijska kosa" u Beogradu. Pevačica Katarina Kaja Ostojić gostovala je kod voditelja… »
"Većinu je hejtovao, ali mene je voleo!" Kija Kockar u šoku nakon smrti Saše Vidića: Znali smo se površno, ali bilo mi je…

"Većinu je hejtovao, ali mene je voleo!" Kija Kockar u šoku nakon smrti Saše Vidića: Znali smo se površno, ali bilo mi je…

Kurir 25.04.2023
Saša Vidić, srpski modni kreator i stilista, preminuo je danas u 52. godini u Kliničko-bolničkom centru "Bežanijska kosa" u Beogradu. Poznato je da je Saša Vidić na neki način voleo Kiju Kockar nikada ne davaći neke oštre kritike iako je bio… »
Poznato vreme i mesto sahrane Saše vidića: Evo kada će modni kreator biti ispraćen na večni počinak

Poznato vreme i mesto sahrane Saše vidića: Evo kada će modni kreator biti ispraćen na večni počinak

Blic 25.04.2023
Kreator i stilista Saša Vidić umro je u nedelju u 52. godini života u KBC "Bežanijska kosa". Kako pišu domaći mediji, Vidić će biti sahranjen u četvrtak, 27. aprila na Novom groblju u Beogradu. Kremacija je zakazana za 14h. Podsetimo, Saša… »
Poznato vreme i mesto sahrane Saše vidića: Poslednji pozdrav modnom kreatoru - ovo su detalji

Poznato vreme i mesto sahrane Saše vidića: Poslednji pozdrav modnom kreatoru - ovo su detalji

Mondo 25.04.2023
Saša Vidić preminuo je u 53. godini, a sada je otkriveno kada će i gde biti sahranjen. Saša Vidić preminuo je u 53. godini, a sada je otkriveno kada će i gde biti sahranjen. Slavni modni kreator Saša Vidić preminuo je u 53. godini u KBC… »
Otkriven uzrok smrti Saše Vidića: Šta je septički šok i koji su glavni simptomi?

Otkriven uzrok smrti Saše Vidića: Šta je septički šok i koji su glavni simptomi?

City magazine 25.04.2023
Modni kreator Saša Vidić preminuo je u 52. godini, a u KBC „Bežanijska kosa“ primljen je usled septičkog stanja, te je stoga proglašen mrtvim zbog kardiorespiratorne insuficijencije, preneo je Kurir. Saša Vidić je u KBC „Bežanijska kosa… »
„Zašto država ćuti na ovo podvođenje devojčica, zašto ćuti Vučić, zar su za medije važniji moji sukobi s raznim…

„Zašto država ćuti na ovo podvođenje devojčica, zašto ćuti Vučić, zar su za medije važniji moji sukobi s raznim…

Nova 25.04.2023
Saša Vidić, modni kreator i stilista, preminuo je juče u KBC "Bežanijska kosa" u Beogradu, gde je primljen u lošem zdravstvenom stanju. Popularni dizajner pored svoje uspešne karijere u svetu mode, bio je poznat i po komentarima i kritikama koje je… »
„Izvukao se, ali je posle toga bio kao starac od 90 godina“: Komšije Saše Vidića otkrile šta se dešavalo poslednjih…

„Izvukao se, ali je posle toga bio kao starac od 90 godina“: Komšije Saše Vidića otkrile šta se dešavalo poslednjih…

Nova 25.04.2023
Poznati srpski stilista i kreator Saša Vidić preminuo je juče u 52. godini u KBC "Bežanijska kosa" u Beogradu. Hitna pomoć ga je veče pre toga odvezla, a tome je prisustvovao jedan Vidićev komšija. On je celu situaciju opisao na Tviteru. „Bio mi… »
"Dva meseca nije dolazio u lokal, zapustio se": Komšinica Saše Vidića otkriva da se čudno ponašao poslednjih meseci: "To…

"Dva meseca nije dolazio u lokal, zapustio se": Komšinica Saše Vidića otkriva da se čudno ponašao poslednjih meseci: "To…

Blic 25.04.2023
Modni kreator i stilista Saša Vidić umro je u 52. godini u KBC Bežanijska kosa, a njegova smrt iznenadila je sve. Vidić je godinama živeo na Novom Beogradu, gde su ga komšije svakodnevno viđale, ali u poslednje vreme tvrde da nije bio isti čovek… »
"Izlazio je noću da šeta sa psom": Saša Vidić u poslednje vreme se povukao u sebe, komšije otkrile kako se ponašao i…

"Izlazio je noću da šeta sa psom": Saša Vidić u poslednje vreme se povukao u sebe, komšije otkrile kako se ponašao i…

Blic 24.04.2023
Kreator Saša Vidić umro je u 52. godini, a vest o njegovoj iznenadnoj smrti šokirala je javnost. Vidić je godinama živeo u blokovima u Novom Beogradu, a njegove komšije otkrile su kako je poslednje dane proveo sa svojim psom. Kako prenosi "Kurir"… »
Ovo je poslednja vidićeva poruka prijatelju: Pitao ga je kako je, pa dobio kratak odgovor od kreatora

Ovo je poslednja vidićeva poruka prijatelju: Pitao ga je kako je, pa dobio kratak odgovor od kreatora

Blic 24.04.2023
Modni kreator i stilista Saša Vidić umro je u 52. godini u KBC Bežanijska kosa. Prema navodima nezvaničnog izvora, u pitanju je bilo septično stanje, pa je proglašen mrtvim usled kardiorespiratorne insuficijencije, a definitivan uzrok je još uvek… »

Vesti dana »