Povezane vesti
UN i Zapad osudile Moskvu tokom ruskog predsedavanja sastankom
Novi magazin 25.04.2023
Šef Ujedinjenih nacija i predstavnici zapadnih država optužili su Moskvu zbog napada na Ukrajinu, na sastanku UN kojim je predsedavao ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. Lavrov je na sastanku u ponedeljak opravdavao "specijalnu operaciju"… »
Njujork: Lavrov pozvao UN da se striktno pridržava principa nepristrasnosti
Politika 25.04.2023
NjUJORK – Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov, tokom sastanka sa generalnim sekretarom UN Antoniom Guterešom u Njujorku, pozvao je rukovodstvo svetske organizacije da se striktno pridržava principa nepristrasnosti, saopštilo je rusko… »
Lavrov se u Njujorku sastao sa Guterešom: "UN da se striktno pridržava principa nepristrasnosti"
Telegraf 25.04.2023
Lavrov je istakao da nije bilo napretka u sprovođenju dela sporazuma o izvozu ruskog žita. Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov, tokom sastanka sa generalnim sekretarom UN Antoniom Guterešom u Njujorku, pozvao je rukovodstvo svetske… »
Lavrov vodio sastanak o miru u Savetu bezbednosti: Ambasadori se žestoko bunili, pokazivali mu Povelju UN
EurActiv 25.04.2023
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov vodio je sastanak o miru u Savetu bezbednosti Ujedinjenih nacija, što su ambasadori mnogih zemalja osudili. Zapadne diplomate osudile su ruskog ministra spoljnih poslova, Sergeja Lavrova, koji je vodio… »
Vesti dana »

Počela prijava za besplatne udžbenike koje obezbeđuje Ministarstvo prosvete
Pressek pre 20 minutajoš 22 povezane

Blic: Pripadnik VS osuđen na 12 godina zatvora zbog sudara kod Raške u kom je stradalo pet osoba
Beta pre 40 minutajoš 27 povezanih

Napeto u Bloku 4: Investitor doveo privatno obezbeđenje, došlo do guranja sa stanarima
NIN pre 2 satajoš 14 povezanih