Povezane vesti
Pola godine vladavine Đorđe Meloni – kulturni ratovi i izbegavanje sporova s EU
N1 Info 25.04.2023
Italijanska premijerka Đorđa Meloni je za prvih šest meseci vlasti obuzdala evroskepticizam i ublažila nekadašnju zapaljivu retoriku, kojom je kao liderka krajnje desnice došla na vlast. Ipak, dok na međunarodnom planu projektuje stabilnost uz snažnu… »
Šest meseci Đorđe Meloni: Kulturni ratovi i izbegavanje sporova s EU
Danas 25.04.2023
Italijanska premijerka Đorđa Meloni obuzdala je evroskepticizam i ublažila zapaljivu retoriku kojom je kao liderka krajnje desnice došla na vlast, ali dok na međunarodnom planu projektuje stabilnost uz snažnu podršku Ukrajini posle ruske invazije, na… »
Šest meseci Đorđe Meloni: Kulturni ratovi i izbegavanje sporova s EU
Slobodna Evropa 25.04.2023
Italijanska premijerka Đorđa Meloni (Giorgia) je za prvih šest meseci vlasti obuzdala evroskepticizam i ublažila nekadašnju zapaljivu retoriku kojom je kao liderka krajnje desnice došla na vlast. Ipak, dok na međunarodnom planu projektuje stabilnost uz… »
Vesti dana »
Među turistima nestalim u razornim poplavama i jedan državljanin Srbije: Turistička organizacija Nepala objavila listu osoba za kojima se traga
Blic pre 22 minutajoš 56 povezanih
Čaušić: U Srbiji aktivno 12 požara, prvi put bez žarišta u Deliblatskoj peščari
RTV pre 2 satajoš 36 povezanih
Da li se nazire kraj visokim temperaturama? Meteorolog Sovilj za Euronews Srbija o vremenskim prilikama
Euronews pre 1 satjoš 32 povezane
U Skupštini Srbije nastavljena rasprava o amandmanima na predloženi rebalans budžeta
Glas Zaječara pre 42 minutajoš 18 povezanih
Direktor ruske Spoljne obaveštajne službe potvrdio da se sastao sa direktorom CIA u Moskvi
Euronews pre 22 minutajoš 20 povezanih



