Povezane vesti

Miljana diskvalifikovana i biće tužena za 100.000 evra: Marija Kulić donela odluku - presekla da li ostaje u Zadruzi!

Miljana diskvalifikovana i biće tužena za 100.000 evra: Marija Kulić donela odluku - presekla da li ostaje u Zadruzi!

Mondo 25.04.2023
Miljana Kulić više nije deo Zadruge 6, u kojoj je bila s majkom Marijom Kulić i sinom Željkom, a gledaoci se pitaju da li će to promeniti tok rijalitija. Miljana Kulić više nije deo Zadruge 6, u kojoj je bila s majkom Marijom Kulić i sinom… »
Teška noć! Miljana Kulić diskvalifikovana, Zorica pala u nesvest... (VIDEO)

Teška noć! Miljana Kulić diskvalifikovana, Zorica pala u nesvest... (VIDEO)

Svet plus 25.04.2023
Teška noć za učesnike rijalitija "Zadruga 6", mnogo toga se izdešavala pred ali i iza kamera! Miljana Kulić je diskvalifikovana, Zorica Marković je pala u nesvest posle sukoba sa Anđelom Đuričić... Miljana Kulić je diskvalifikovana iz "Zadruge"… »
Posle miljanine diskvalifikacije Marija Kulić donela ključnu odluku, sve palo na nju, evo šta je odlučila

Posle miljanine diskvalifikacije Marija Kulić donela ključnu odluku, sve palo na nju, evo šta je odlučila

Kurir 25.04.2023
Miljana Kulić diskvalifikovana je sinoć iz "Zadruge 6" i moraće da plati kaznu od 100.000 evra zbog kršenja ugovora, a njena majka Marija Kulić planira da ostane u rijaliti i nastavi da se bori za prvo mesto. - Miljana je našla način da izađe, a… »
Posle miljanine diskvalifikacije: Marija Kulić donela odluku: "Znam koliko su mi pomogli"

Posle miljanine diskvalifikacije: Marija Kulić donela odluku: "Znam koliko su mi pomogli"

Blic 25.04.2023
Miljana Kulić diskvalifikovana je sinoć iz "Zadruge 6" i moraće da plati kaznu od 100.000 evra zbog kršenja ugovora, a njena majka Marija Kulić planira da ostane u rijaliti i nastavi da se bori za prvo mesto. - Miljana je našla način da izađe, a… »
Miljana Kulić diskvalifikovana iz Zadruge! Kažnjena je i sa 100.000 evra

Miljana Kulić diskvalifikovana iz Zadruge! Kažnjena je i sa 100.000 evra

Kurir 25.04.2023
Miljana Kulić je diskvalifikovana iz " Zadruge" i snosiće kaznu od čak 100.000 evra! U toku je emisija "Pretres nedelje" voditeljka Ivana Šopić donela je pismo Velikog šefa, u kome piše: "Zadrugari, ovim vas zvanično obaveštavamo da je Miljana… »
Miljana Kulić diskvalifikovana iz Zadruge! Moraće da plati paprenu kaznu, evo kakav haos je napravila! (video)

Miljana Kulić diskvalifikovana iz Zadruge! Moraće da plati paprenu kaznu, evo kakav haos je napravila! (video)

Mondo 25.04.2023
Miljana Kulić diskvalifikovana je iz Zadruge i moraće da plati paprenu kaznu. Miljana Kulić diskvalifikovana je iz Zadruge i moraće da plati paprenu kaznu. Zadrugarka Miljana Kulić nakon što je raskinula sa Lazarem Čolićem Zolom nije prestajala da… »

Vesti dana »