Повезане вести
Струја у Србији од 1. маја скупља осам одсто, а гас десет одсто
Југмедиа 25.04.2023
Електрична енергија у Србији поскупеће од 1. маја ове године осам одсто, а гас десет одсто, одобрио је Савет Агенције за енергетику (АЕРС). Просечна цена електричне енергије за купце који имају право на гарантовано снабдевање по… »
Објављено колико ће тачно од 1. маја износити поскупљење струје
Глас Западне Србије 25.04.2023
Службени гласник објавио је како ће изгледати нови ценовник након поскупљења струје. Цена киловат-часа у најјефтинијој, зеленој зони сада износи 1.896 динара, док ће од 1. маја износити 2.084 динара, пише у новом ценовнику… »
ЕВО за колико ће поскупети струја и гас од 1. маја
ИнфоКГ 25.04.2023
Од 1. маја текуће године цена гаса биће већа за 10% а струје за домаћинства за 8%, саопштено је из Министарства рударства и енергетике. Биће то друго повећање цене струје и гаса у само неколико месеци, након повећања из јануара… »
Вести дана »
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
Софронијевић: За легализацију од јуче пријављено више од 45.000 објеката
Данас пре 7 сатијош 1 повезана






