Povezane vesti
Iran i protesti: Tajni komitet „kažnjavao poznate ličnosti zbog podrške demonstracijama"
Južne vesti 25.04.2023
Iran je prošle godine formirao tajni komitet za kažnjavanje poznatih ličnosti zbog podrške antivladinim protestima, navodi se u dokumentima u koje je BBC imao uvid. U pismu od 22. septembra, samo šest dana od početka nemira, komitet je Ministarstvu… »
BBC: Iran kažnjava poznate ličnosti zbog podrške protestima
Euronews 25.04.2023
Iran je prošle godine formirao tajni komitet za kažnjavanje poznatih ličnosti zbog podrške antivladinim protestima, prenosi BBC, pozivajući se na dokumenta u koje je imao uvid. Kako se navodi u pismu od 22. septembra, samo šest dana od početka… »
Iran i protesti: Tajni komitet „kažnjavao poznate ličnosti zbog podrške demonstracijama"
Radio 021 25.04.2023
Procureli dokumenti pokazuju da je komitet pokušao da spreči poznate ličnosti u pokušaju da podrže antivladine proteste. Iran je prošle godine formirao tajni komitet za kažnjavanje poznatih ličnosti zbog podrške antivladinim protestima, navodi se… »
Vesti dana »

Dan žalosti danas u Srbiji zbog tragedije u Kočanima: Ovo su pravila ponašanja, a kazne su paprene
Blic pre 59 minutajoš 26 povezanih

BLOG: Studenti u Novom Sadu blokirali Skupštinu grada, reagovala interventna policija
N1 Info pre 29 minutajoš 14 povezanih

VIDEO: Studenti pokušali da blokiraju Skupštinu Novog Sada, kordon policije ih silom odgurao
Radio 021 pre 47 minutajoš 6 povezanih