Povezane vesti

Nakon skandala Anđela uputila javno izvinjenje Zorici Marković: "Žao mi je, ali ona je loša žena" Nastao opšti haos

Nakon skandala Anđela uputila javno izvinjenje Zorici Marković: "Žao mi je, ali ona je loša žena" Nastao opšti haos

Kurir 25.04.2023
Skandal između Zvezdana Slavnića i njegovih bivših izabranica danima unazad glavna je tema među zadrugarima, zbog čega je došlo do neočekivanog sukoba između Anđele Đuričić i Zorice Marković. Zorica je pred svima rekla da je Anđela… »
"E, SAD vraćam sa: Kamatom!" Anđela mafija po "Zadruzi" - Zorici sprema pakao: "Ne odgovaram za postupke, stati neću"…

"E, SAD vraćam sa: Kamatom!" Anđela mafija po "Zadruzi" - Zorici sprema pakao: "Ne odgovaram za postupke, stati neću"…

Blic 25.04.2023
Nakon skandala koji su u "Zadruzi" imale Anđela Đuričić i Zorica Marković, Crnogorka je porazgovarala sa trenutno najboljom drugaricom iz kuće, Aleksandrom Nikolić. - Meni je jako žao, ali ukoliko ćeš ubuduće da ulaziš u rasprave sa mnom, ja… »
Besnela i nasrnula na zoricu Marković! Anđela joj se unosila u facu i urlala! Pevačici pozlilo, oglasili se sinovi!

Besnela i nasrnula na zoricu Marković! Anđela joj se unosila u facu i urlala! Pevačici pozlilo, oglasili se sinovi!

Mondo 25.04.2023
Anđela Đuričić tokom cele emisije besnela je i vrištala, a u jednom trenutku se obračunala i sa Zoricom Marković kojoj je nakon toga pozlilo. Anđela Đuričić tokom cele emisije besnela je i vrištala, a u jednom trenutku se obračunala i sa… »
"Pominje joj bajpaseve i smrt, ništa joj nije sveto" Oglasili se Zoričini sinovi posle okršaja sa Anđelom: Žalimo joj oca…

"Pominje joj bajpaseve i smrt, ništa joj nije sveto" Oglasili se Zoričini sinovi posle okršaja sa Anđelom: Žalimo joj oca…

Kurir 25.04.2023
Posle brutalne i nikad gora svađe sa Anđelom Đuričić, Zorici Marković je pozlilo. Naime, padale su međusobne uvrede i provokacije, a potom je Đuričićeva "obećala pakao" Zorici, za koju je rekla da je iskonsko zlo, a u jednom trenutku joj se… »
"Majka ima tri bajpasa, hteli smo da uletimo u zadrugu": Oglasili se sinovi Zorice Marković nakon što joj je pozlilo: Evo…

"Majka ima tri bajpasa, hteli smo da uletimo u zadrugu": Oglasili se sinovi Zorice Marković nakon što joj je pozlilo: Evo…

Blic 25.04.2023
Zorica Marković sinoć se žestoko posvađala sa Anđelom Đuričić, koja joj je u jednom trenutku skinula naočare sa glave i slomila ih. Nakon drame u Beloj kući, pevačici je pozlilo, a sada su se tim povodom oglasili njeni sinovi. Anđela je u… »
"Pominje joj smrt, ništa joj nije sveto" Oglasili se sinovi Zorice Marković nakon brutalnih uvreda koje joj je uputila…

"Pominje joj smrt, ništa joj nije sveto" Oglasili se sinovi Zorice Marković nakon brutalnih uvreda koje joj je uputila…

Alo 25.04.2023
Padale su međusobne uvrede i provokacije, a potom je Đuričićeva "obećala pakao" Zorici, za koju je rekla da je iskonsko zlo. Sinoćnji "Pretres nedelje" u "Zadruzi" obeležila je, između ostalog, brutalna, nikad gora svađa Anđele Đuričić i… »
Zorici Marković pozlilo nakon sukoba sa Anđelom: Pevačica jedva hoda, Ana je drži da ne padne: "Vrti mi se u glavi"

Zorici Marković pozlilo nakon sukoba sa Anđelom: Pevačica jedva hoda, Ana je drži da ne padne: "Vrti mi se u glavi"

Blic 25.04.2023
Pevačica i rijaliti učesnica Zorica Marković sinoć se žestoko posvađala sa Anđelom Đuričić, a Anđela je u jednom trenutku Zorici skinula naočare sa lica i razbila ih. Zorica je nakon toga izašla iz "Bele kuće" zajedno sa Anom Ćurčić, a… »
Anđela napala zoricu Marković, razbila joj naočare: Popustile joj sve kočnice, nastao potpuni haos: "Tvoja deca su…

Anđela napala zoricu Marković, razbila joj naočare: Popustile joj sve kočnice, nastao potpuni haos: "Tvoja deca su…

Blic 25.04.2023
Zorica Marković pred svima je rekla da je Anđela Đuričić bila sa Mensurom Ajdarpašićem, zbog čega joj je Anđela prišla, skinula joj naočare sa lica i razbila ih, a onda izašla iz "Bele kuće". Lepi Mića ju je izveo napolje, a nakon što se… »
Anđela nasrnula na zoricu! Skandal u Zadruzi, Crnogorka skočila na pevačicu, ščepala je i slomila naočare!

Anđela nasrnula na zoricu! Skandal u Zadruzi, Crnogorka skočila na pevačicu, ščepala je i slomila naočare!

Kurir 25.04.2023
Skandal između Zvezdana Slavnića i njegovih bivših izabranica danima unazad glavna je tema među zadrugarima, a ovog puta Anđela Đuričić oštro se sukobila sa Zoricom Marković. Zorica je pred svima rekla da je Anđela Đuričić bila sa Mensurom… »

Vesti dana »