Povezane vesti

Nakon što je Maja Nikolić optužila Gocu Tržan da je bila sa oženjenim muškarcem, stigao odgovor od Ace Bulića

Nakon što je Maja Nikolić optužila Gocu Tržan da je bila sa oženjenim muškarcem, stigao odgovor od Ace Bulića

Nova 25.04.2023
Rat pevačica se razbuktao. Maja Nikolić izjavila je kako je njena koleginica Goca Tržan bila u emotivnom odnosu sa izvesnim Draganom Acom Bulićem. Kako je temperamentna Nišlijka navela, Goca je uplovila u vezu sa Acom dok je on bio oženjen, a Aca se… »
Aca Bulić se hitno oglasio nakon tvrdnji da je bio intiman sa gocom Tržan! Otkrio pozadinu njihovog odnosa: "Uvek mi je…

Aca Bulić se hitno oglasio nakon tvrdnji da je bio intiman sa gocom Tržan! Otkrio pozadinu njihovog odnosa: "Uvek mi je…

Kurir 25.04.2023
Pevačica Maja Nikolić oglasila se nakon što ju je potkačila koleginica Goca Tržan i tom prilikom otkrila da je na ratnoj nozi sa koleginicom zbog njenih profesionalnih, muzičkih uspeha, ali i dostignuća na polju ljubavi. Nikolićeva se tu nije… »
„Goca Tržan je bila sa mojim bivšim dečkom Acom Bulićem kad se oženio, ona je nikakva pevačica i smešna kuguarka“

„Goca Tržan je bila sa mojim bivšim dečkom Acom Bulićem kad se oženio, ona je nikakva pevačica i smešna kuguarka“

Nova 25.04.2023
Nesuglasice postoje već godinama. Pevačica Goca Tržan nedavno je prokomentarisala svoju koleginicu Maju Nikolić, ističući da je nikada nije pomenula u negativnom kontekstu, te da joj nije jasno čemu animozitet među njima. „Sa mnom je teško… »
"Dno srpske estrade! Bila je sa Acom Bulićem dok je bio u braku" Pevačica žestoko izvređala Gocu Tržan: Nikakva kuguarka

"Dno srpske estrade! Bila je sa Acom Bulićem dok je bio u braku" Pevačica žestoko izvređala Gocu Tržan: Nikakva kuguarka

Mondo 25.04.2023
Pevačica Maja Nikolić žestoko je uzvratila Goci Tržan, a zatim otkrila nepoznate detalje iz svog privatnog života i ispričala da je njena koleginica navodno imala aferu s Acom Bulićem dok je on bio u braku. Pevačica Maja Nikolić žestoko je… »
"Goca Tržan je bila Sa acom bulićem dok je bio u braku": Koleginica iznela šok tvrdnje: "Čekala je da raskinem sa njim"

"Goca Tržan je bila Sa acom bulićem dok je bio u braku": Koleginica iznela šok tvrdnje: "Čekala je da raskinem sa njim"

Blic 25.04.2023
Goca Tržan bila je oštra kada je iznela svoj stav o koleginici Maji Nikolić, koja se ovim povodom sada oglasila. - Sa mnom je teško svađati se jer ja ne ulazim u polemike, osim kad sam sto posto sigurna da sam u pravu. U slučaju konkretno Maje… »
Mrzi me zbog ace bulića! Bukti rat Maje i Goce, Nikolićka iznela šok tvrdnje na račun koleginice: Smuvala ga kad se…

Mrzi me zbog ace bulića! Bukti rat Maje i Goce, Nikolićka iznela šok tvrdnje na račun koleginice: Smuvala ga kad se…

Kurir 25.04.2023
Pevačica Maja Nikolić oglasila se nakon što ju je potkačila koleginica Goca Tržan. Kako je istakla, Goca je ljubomorna na nju zbog profesionalnih, muzičkih uspeha, ali i dostignuća na polju ljubavi. - Sa mnom je teško svađati se jer ja ne ulazim… »
Rat goce Tržan i Maje Nikolić! Pevačica ne želi više da ćuti: Videli smo sva njena ludila

Rat goce Tržan i Maje Nikolić! Pevačica ne želi više da ćuti: Videli smo sva njena ludila

Kurir 25.04.2023
Pevačica Goca Tržan tvrdi da se sa Majom Nikolić nikada nije družila i da joj zbog toga nisu jasne priče o njihovoj navodnoj svađi. - Da bi nekoga mrzeo, moraš da ga voliš jer to su dve emocije na istom kanapu, samo zavisi za koji deo kanapa se… »
"Videli smo sva njena ludila": Rat Goce Tržan i Maje Nikolić, pevačica ne želi više da ćuti: "Svašta sam od nje…

"Videli smo sva njena ludila": Rat Goce Tržan i Maje Nikolić, pevačica ne želi više da ćuti: "Svašta sam od nje…

Blic 25.04.2023
Pevačica Goca Tržan tvrdi da se sa Majom Nikolić nikada nije družila i da joj zbog toga nisu jasne priče o njihovoj navodnoj svađi. - Da bi nekoga mrzeo, moraš da ga voliš jer to su dve emocije na istom kanapu, samo zavisi za koji deo kanapa se… »

Vesti dana »