Povezane vesti

Može li Vučić da odgovara zbog priznanja?

Može li Vučić da odgovara zbog priznanja?

Nova 25.04.2023
Ko je naredio rušenje Savamale? Odgovor smo saznali juče kada je krivicu lično priznao predsednik Aleksandar Vučić. Javnost su preplavile burne reakcije, tema je stigla i do Skupštine, a opozicija pita hoće li predsednik zbog ovog priznanja sa… »
Da li je „ništa novo“ i „reči pogrešno prenete“: Šta je Vučić rekao o Savamali

Da li je „ništa novo“ i „reči pogrešno prenete“: Šta je Vučić rekao o Savamali

N1 Info 25.04.2023
"Sa ponosom vam saopštavam ja sam bio čovek koji je doneo odluku da se gradi Beograd na vodi, da se ruše protivpravne udžerice". Da li ova izjava predsednika Srbije baca novo svetlo na slučaj Savamala? Zbog čega bi, kako to traži opozicija, Vučić… »
Da li će tužilaštvo saslušati predsednika u slučaju Savamala? (VIDEO)

Da li će tužilaštvo saslušati predsednika u slučaju Savamala? (VIDEO)

Insajder 25.04.2023
Na sedmu godišnjicu noćnog, nelagalnog rušenja u beogradskoj Savamali, u čemu su učestvovale i dalje neidentifikovane maskirane osobe, dok policija nije reagovala na pozive građana da ih zaštiti - predsednik države i danas ponavlja da bi on lično… »
Vodič za predsednika: Kako se legalno ruše nelegalni objekti

Vodič za predsednika: Kako se legalno ruše nelegalni objekti

N1 Info 25.04.2023
Svake godine iznova se postavljaju pitanja u vezi sa nelegalnim rušenjem privatnih objekata u Savamali. Dok predsednik menja izjave, struka ukazuje na manjak dostupnih informacija i selektivnu primenu zakona kada je u pitanju rušenje u Hercegovačkoj… »
Vodič za predsednika: Kako se legalno ruše nelegalni objekti

Vodič za predsednika: Kako se legalno ruše nelegalni objekti

N1 Info 25.04.2023
Svake godine iznova se postavljaju pitanja u vezi sa nelegalnim rušenjem privatnih objekata u Savamali. Dok predsednik menja izjave, struka ukazuje na manjak dostupnih informacija i selektivnu primenu zakona kada je u pitanju rušenje u Hercegovačkoj… »
„Lažu da sam rekao nešto što nisam“: Vučić o „histeriji“ nastaloj nakon što je priznao da je doneo odluku o…

„Lažu da sam rekao nešto što nisam“: Vučić o „histeriji“ nastaloj nakon što je priznao da je doneo odluku o…

Danas 25.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da pojedini mediji nisu bili u stanju da prenesu ono što je juče rekao o rušenju u Savamali, već su morali da „lažu da sam rekao nešto što nisam“, piše N1. Vučić je na konferenciji za novinare… »
Vučić: Nisu u stanju da prenesu ono što sam rekao o Savamali, već moraju da lažu

Vučić: Nisu u stanju da prenesu ono što sam rekao o Savamali, već moraju da lažu

N1 Info 25.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da pojedini mediji nisu bili u stanju da prenesu ono što je juče rekao o rušenju u Savamali, već su morali da "lažu da sam rekao nešto što nisam". Vučić je na konferenciji za novinare u Beogradu… »
Vučić: Nisu u stanju da prenesu ono što sam rekao o Savamali, već moraju da lažu

Vučić: Nisu u stanju da prenesu ono što sam rekao o Savamali, već moraju da lažu

Novi magazin 25.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da pojedini mediji nisu bili u stanju da prenesu ono što je juče rekao o rušenju u Savamali, već su morali da "lažu da sam rekao nešto što nisam". Vučić je na konferenciji za novinare u Beogradu… »
Poslanici pitali o prosveti, energetici, porezima, poljoprivredi

Poslanici pitali o prosveti, energetici, porezima, poljoprivredi

Radio sto plus 25.04.2023
Na početku sednice poslanici su iskoristili svoje pravo da od nadležnih zatraže obaveštenja ili objašnjenja. Poslanik Demokratske stranke Srđan Milivojević rekao je da je predsednik SNS-a Aleksandar Vučić juče priznao da je lično on naredio… »

Vesti dana »