Povezane vesti
Fabrika u Subotici prva započela proizvodnju LFP baterija u Evropi
Politika 25.04.2023
SUBOTICA – Kompanija „Eleven Es” otvorila je u Subotici prvu fabriku za proizvodnju LFP (litijum-gvozdeno-fosfatnih) baterija, a ovaj proizvodni pogon prvi je te vrste ne samo u našoj zemlji već i u Evropi. Fabrika u Subotici izgrađena je po najvišim… »
Fabrika ElevenEs u Subotici započela proizvodnju LFP baterija
Radio 021 25.04.2023
Kompanija ElevenEs, pionir u tehnologiji katodnih LFP (litijum-gvozdeno-fosfatnih) baterija, otvorila je prvu fabriku za proizvodnju LFP baterijskih ćelija u Subotici. Taj proizvodni pogon prvi je te vrste ne samo u Srbiji, već i u Evropi. "Fabrika je… »
Fabrika ElevenEs u Subotici započela proizvodnju LFP baterija
Biznis.rs 25.04.2023
proizvod namenjen upotrebi u raznim aplikacijama. Kompanija ElevenEs, pionir u tehnologiji katodnih LFP (litijum-gvozdeno-fosfatnih) baterija, otvorila je prvu fabriku za proizvodnju LFP baterijskih ćelija u Subotici. Taj proizvodni pogon prvi je te… »
Vesti dana »
Danas vrhunac toplotnog talasa sa temperaturama do 40 stepeni i tropskim noćima
RTV pre 1 satjoš 2 povezane
Potrošnja vode u Beogradu blizu rekordne: "Plastični bazeni posebno veliko opterećenje"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Fenerbahče se primakao Ligi šampiona, "dželat" Vojvodine napravio korak ka Ligi Evrope
Nova pre 1 satjoš 1 povezana
Posle odluke Vrhovnog suda, SAD vratile kompanijama 100 milijardi dolara od Trampovih carina
Telegraf pre 54 minutajoš 1 povezana
Haos na putevima kod Subotice: Devet udesa, šestoro povređenih, osam pijanih vozača završilo na trežnjenju
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana



