Povezane vesti
Niški odbornici ukinuli pravo na korišćenje pašnjaka selima Jasenovik i Gornji Matejevac
Južne vesti 25.04.2023
Odlukom odbronika niške Skupština ukinuto je pravo korišćenja pašnjaka selima Jasenovik i Gornji Metejevac i oni su vraćeni u državno vlasništvo. O nameni tih površina dalje će odlučivati Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede, a nadležni… »
“Tajno, bez obrazloženja i bez mišljenja meštana” - protest u Gornjem Matejevcu zbog oduzimanja pašnjaka
Južne vesti 25.04.2023
Zbog odluke niških odbornika da pašnjak u njihovom selu bude vraćen u državno vlasništvo i da meštanima bude ukinuto pravo na njegovo korišćenje, žitelji Gornjeg Matejevca i stranka Zajedno za Srbiju najavljuju protest za četvrtak, 4. maj, od 18 sati… »
Vesti dana »
Direktor Beogradske poslovne škole osuđen na godinu dana kućnog zatvora
Nova pre 20 minutajoš 29 povezanih
Koristili tuđe poslovno ime pa zgrnuli skoro 9 miliona! Policija u Šapcu i Pančevu razbila dobro organizovanu šemu! Evo na koji način su se uhapšeni bogatili
Kurir pre 0 minutajoš 26 povezanih
Makron posle sastanka sa Zelenskim: Situacija sa naftom neće uticati na stav o sankcijama protiv Rusije
Večernje novosti pre 25 minutajoš 39 povezanih



