Povezane vesti

"Zola je mrtav za mene": Miljana Kulić se ne smiruje nakon diskvalifikacije, oglasila se i javno zapretila

"Zola je mrtav za mene": Miljana Kulić se ne smiruje nakon diskvalifikacije, oglasila se i javno zapretila

Blic 26.04.2023
Miljana Kulić diskvalifikovana je iz rijaliti programa "Zadruga 6" zbog samoinicijativnog napuštanja. Nju je po izlasku iz rijalitija sačekao Nenad Macanović Bebica, a pretpostavlja se da su oni odmah krenuli ka Nišu gde se Miljana trenutno i nalazi… »
Miljana Kulić ostala bez: 208.000 evra: Nišlijka u dugovima do guše nakon diskvalifikacije, izgubila ceo honorar

Miljana Kulić ostala bez: 208.000 evra: Nišlijka u dugovima do guše nakon diskvalifikacije, izgubila ceo honorar

Blic 26.04.2023
Miljana Kulić diskvalifikovana je iz "Zadruge 6" i moraće da plati kaznu od 100.000 evra zbog kršenja ugovora. Naime, kako mediji prenose, Miljana je iz rijalitija izašla iz rijalitija na pregled u Urgentni centar, ali se iz bolnice nije vratila u… »
Miljana u dugovima do guše! Kulićka ne samo da mora da plati 100.000 €, ostala je i bez ogromnog honorara! Šok!

Miljana u dugovima do guše! Kulićka ne samo da mora da plati 100.000 €, ostala je i bez ogromnog honorara! Šok!

Kurir 26.04.2023
Miljana Kulić ostala je bez 208.000 evra pošto je diskvalifikovana iz "Zadruge"! Problematična Nišlijka je u ponedeljak zbog bolova u stomaku izvedena na pregled u Urgentni centar. Međutim, ona se iz bolnice nije vratila u rijaliti, već je sa… »
Najveća gubitnica Zadruge - ostala bez 208.000 evra! Miljani davali sumanuti honorar, sad plaća žestoku kaznu!

Najveća gubitnica Zadruge - ostala bez 208.000 evra! Miljani davali sumanuti honorar, sad plaća žestoku kaznu!

Mondo 26.04.2023
Miljana Kulić diskvalifikovana je i iz ove Zadruge - prošli put je razbila Zoli glavu štiklom dok je spavao, sada je prekršila ugovor "za sve pare" Miljana Kulić diskvalifikovana je i iz ove Zadruge - prošli put je razbila Zoli glavu štiklom dok je… »
Miljana se ne smiruje posle diskvalifikacije: Obratila se javno njima i uputila im pretnje

Miljana se ne smiruje posle diskvalifikacije: Obratila se javno njima i uputila im pretnje

Kurir 26.04.2023
Miljana Kulić jedna je od najskandaloznijih rijaliti učesnika, a ona je nedavno samoinicijativno napustila Zadrugu 6 i time se zadužila 100.000 evra. Po izlasku iz "bele kuće" kontroverzna zadrugarka u više navrata se obraćala fanovima putem… »
(Foto) laže, maže i folira: Miljana Kulić u lajvu nakon diskvalifikacije, otkrila šta planira sa sinom Željkom - Marija…

(Foto) laže, maže i folira: Miljana Kulić u lajvu nakon diskvalifikacije, otkrila šta planira sa sinom Željkom - Marija…

Blic 26.04.2023
Kontroverzna rijaliti učesnica, Miljana Kulić diskvalifikovana je pošto je samoinicijativno napustila rijaliti Zadrugu. Ona će zbog toga produkciji morati da plati 100.000 evra zbog kršenja ugovora. - Srećna sam što sam izašla. Dobro je Željko… »

Vesti dana »