Povezane vesti

Vesna nije bila prvi izbor za grupu Đogani! Nakon razvoda od Slađe, Đole hteo ovu pevačicu - "Sada mi nije mi žao!"

Vesna nije bila prvi izbor za grupu Đogani! Nakon razvoda od Slađe, Đole hteo ovu pevačicu - "Sada mi nije mi žao!"

Mondo 26.04.2023
Pevačica Kaja Ostojić otkrila je da je ona trebalo da zameni Slađu Delibašić i postane deo grupe "Đogani fantastiko". Pevačica Kaja Ostojić otkrila je da je ona trebalo da zameni Slađu Delibašić i postane deo grupe "Đogani fantastiko". Đole… »
"To mi je bila noćna mora": Kaja Ostojić otkrila kako joj je Vesna preotela mesto u grupi "Đogani"

"To mi je bila noćna mora": Kaja Ostojić otkrila kako joj je Vesna preotela mesto u grupi "Đogani"

Blic 26.04.2023
U jednoj od najpopularnijih grupi devedesetih "Đogani fantastiko", Slađu Delibašić trebalo je da zameni Kaja Ostojić, dok je Vesna Đogani, koja se kasnije i udala za Đoleta, bila drugi izbor. - Bila sam u srednjoj školi i imala sam 16 godina… »
Kaja Ostojić sa 16 godina bila prvi izbor za pevačicu grupe Đogani fantastiko! Sada otkrila kako joj je Vesna preotela mesto

Kaja Ostojić sa 16 godina bila prvi izbor za pevačicu grupe Đogani fantastiko! Sada otkrila kako joj je Vesna preotela mesto

Kurir 26.04.2023
Kada se pogleda karijera popularne pevačice Vesne Đogani i značajno mesto koje zauzima na muzičkoj sceni, malo ko bi pomislio da se njena pevačka karijera sasvim slučajno desila. Naime, Vesna je dobila priliku da postane pevačica popularne grupe… »

Vesti dana »