Povezane vesti
Švedska centralna banka podigla referentnu kamatnu stopu na 3,5 odsto
Biznis.rs 26.04.2023
inflacija daleko viša od prognozirane. Švedska centralna banka podigla je referentnu stopu za pola procentnog poena na 3,5 odsto u skladu sa tržišnim prognozama i saopštila da očekuje dalje povećanje na svom predstojećem sastanku u junu ili septembru… »
ECB sprema novo podizanje referentne kamatne stope
Bonitet 26.04.2023
Foto: Envato Elements / jirkaejc Evropska centralna banka (ECB) će, u pokušaju da suzbije inflaciju, po svemu sudeći na sledećem zasedanju saveta guvernera ponovo povećati referentnu kamatnu stopu. „Sadašnji podaci nagoveštavaju da na sednici 4. maja… »
Očekuje se da ECB ponovo poveća kamatne stope
Biznis.rs 26.04.2023
Visina korekcije kamatnih stopa zavisiće od kretanja u privredi evrozone. Evropska centralna banka (ECB) će po svemu sudeći ponovo povećati referentnu kamatnu stopu u okviru borbe protiv inflacije, i to na sledećem sastanku Saveta guvernera, objavila je… »
Vesti dana »

Puštena u rad treća deonica od Novog Sada do Subotice: Vojvodina brzom prugom povezana sa Beogradom u minutima, nova investiciona klima
Kurir pre 3 satajoš 61 povezana

Pregovori ili ultimatumi: Koliko je realno da Trampov mirovni plan za Gazu da neki rezultat?
Euronews pre 24 minutajoš 24 povezane

Kolaps i u Arilju zbog snega, na delu teritorije uvedena vanredna situacija: Meštani nekoliko sela ostali bez struje
RINA pre 2 satajoš 23 povezane

Izraelski ministar se rugao uhapšenim aktivistima s flotile: "Pogledajte ih, oni su teroristi i pristalice ubica"! (video)
Kurir pre 53 minutajoš 26 povezanih