Povezane vesti

Darko Lazić ponovo u bolničkoj postelji: Pevač hitno operisan, zdravstveno stanje mu se zakomplikovalo

Darko Lazić ponovo u bolničkoj postelji: Pevač hitno operisan, zdravstveno stanje mu se zakomplikovalo

Večernje novosti 26.04.2023
PEVAČ Darko Lazić obavestio je svoje pratioce putem Instagram profila da je operisan i da ne zna koliko dugo će morati da boravi u bolnici. Foto: Printskrin/Instagram Darko je nedavno operisao višak kože, a sada mu se zdravstveno stanje… »
Darko Lazić ponovo hitno operisan: „Zakomplikovalo mi se zdravstveno stanje“ FOTO

Darko Lazić ponovo hitno operisan: „Zakomplikovalo mi se zdravstveno stanje“ FOTO

Nova 26.04.2023
Ne zna koliko dugo će morati da bude u bolnici. Folker Darko Lazić oglasio se putem svog Instagram profila i rekao da je opet operisan. Naime, Darko je nedavno operisao višak kože, nakon čega su usledile komplikacije. Iako se činilo da se dobro… »
Darko Lazić jutros hitno operisan! Sve se zakomplikovalo: Ponovo su morali da me otvaraju, da se rana očisti!

Darko Lazić jutros hitno operisan! Sve se zakomplikovalo: Ponovo su morali da me otvaraju, da se rana očisti!

Kurir 26.04.2023
Pevač Darko Lazić oglasio se na društvenoj mreži Instagram i otkrio da je ponovo morao da bude operisan, a sve zbog komplikacija sa ranom od prethodne operacije. Naime, kako je Darko otkrio, rana na stomaku se zakomplikovala, te je morao ponovo da ode… »
(Video) Darko Lazić ponovo hitno operisan: Oglasio se iz bolničkog kreveta, pokazao ranu na stomaku: "Zakomplikovalo mi se…

(Video) Darko Lazić ponovo hitno operisan: Oglasio se iz bolničkog kreveta, pokazao ranu na stomaku: "Zakomplikovalo mi se…

Blic 26.04.2023
Folker Darko Lazić javio se putem svog Instagram profila i rekao da je opet operisan i da ne zna koliko dugo će ovoga puta morati da leži u bolnici. Naime, Darko je nedavno operisao višak kože, nakon čega su usledile komplikacije. Iako se činilo da… »
Darko Lazić hitno operisan! Sinoć gostovao u emisiji, danas se oglasio iz bolnice - pokazao stomak! (video)

Darko Lazić hitno operisan! Sinoć gostovao u emisiji, danas se oglasio iz bolnice - pokazao stomak! (video)

Mondo 26.04.2023
Pevač Darko Lazić ponovo je završio u bolnici. Pevač Darko Lazić ponovo je završio u bolnici Pevač Darko Lazić, koji je pre izvesnog vremena išao na operaciju uklanjanja viška kože, ponovo je završio na operacionom stolu. Samo nekoliko sati… »

Vesti dana »