Povezane vesti

(Video) "nije svetica": Otac Maje Marinković izneo skandalozne tvrdnje o Anđeli Đuričić: "Vozila je svačije automobile po…

(Video) "nije svetica": Otac Maje Marinković izneo skandalozne tvrdnje o Anđeli Đuričić: "Vozila je svačije automobile po…

Blic 26.04.2023
Radomir Marinković Taki priznaje da je zabrinut zbog veze njegove ćerke Maje Marinković i Zvezdana Slavnića, jer smatra da će u njihovom odnosu veliki problem biti ljubomora. Marinković je izneo i skandalozne detalje o Anđeli Đuričić, te istakao… »
"Zvezdan i ja smo imali dogovor": Anđela o nasilju koje je pretrpela od Slavnića i prevari: "Udario mi je šamar"

"Zvezdan i ja smo imali dogovor": Anđela o nasilju koje je pretrpela od Slavnića i prevari: "Udario mi je šamar"

Blic 26.04.2023
Anđela Đuričić prvo je u rijalitiju "Zadruga" rasturila vanbračnu zajednicu Zvezdana Slavnića i Ane Ćurčić, a onda je i ona prevarena. Naime, Zvezdan je Anđelu zamenio Majom Marinković zbog čega je ona doživela nervni slom. A sada je u svojoj… »
Maja Marinković izašla iz "Zadruge": Starleta snimljena u ovom izdanju, a evo zbog čega je morala da napusti rijaliti

Maja Marinković izašla iz "Zadruge": Starleta snimljena u ovom izdanju, a evo zbog čega je morala da napusti rijaliti

Blic 26.04.2023
Aktuelna zadrugarka Maja Marinković nedavno je uplovila u ljubavnu romansu sa Zvezdanom Slavnićem, a od tada strasti u rijalitiju se ne smiruju. Ekipa emisije "Paparaco lov" je uhvatila Maju kada je izašla iz "Zadruge" u pratnji muškarca i žene za… »
Zvezdan se prvo pred Zoricom šetao go golcat: Sad nasilno poljubio Markovićku, ona ostala zabezeknuta

Zvezdan se prvo pred Zoricom šetao go golcat: Sad nasilno poljubio Markovićku, ona ostala zabezeknuta

Kurir 26.04.2023
Zvezdan Slavnić nedavno se go skinuo pred Zoricom Marković, a sad je i nasilno poljubio, koja je najbolja prijateljica njegove bivše nevenčane supruge Ane Ćurčić. Iako je tokom veze sa Anđelom muvao i Aleksandru Nikolić, Slavnić je sada ponovo… »
"Zvezdan i ja smo imali dogovor!" Anđela otkrila tajni plan sa Slavnićem pre nego što je smuvao Maju! Sve priznala

"Zvezdan i ja smo imali dogovor!" Anđela otkrila tajni plan sa Slavnićem pre nego što je smuvao Maju! Sve priznala

Kurir 26.04.2023
Anđela Đuričić je u Rajskom vrtu razgovarala sa Drvetom mudrosti o svom odnosu sa Zvezdanom Slavnićem. - Moje Drvence, ja ne znam ni kako se osećam. Čas sam dobro, čas loše, čas plačem. Danas sam ustala rano, a meni su se u tri dana desile dve… »
(Video) Zvezdan poljubio Zoricu Marković tik pored usta: Zgrabio je za glavu, ona ostala zabezeknuta: "Ovo je bruka"

(Video) Zvezdan poljubio Zoricu Marković tik pored usta: Zgrabio je za glavu, ona ostala zabezeknuta: "Ovo je bruka"

Blic 26.04.2023
Zvezdan Slavnić ne prestaje da šokira gledaoce rijalitija "Zadruga", a sada je ponovo prevazišao samog sebe. Naime, na mrežama je isplivao snimak na kom je Zvezdan na silu poljubio Zoricu Marković tik pored usta. Ona ga je jurila u dvorištu "Bele… »
Šok! Ko da je u zatvorskoj ćeliji! Zvezdan Slavnić sumanuto šeta po Zadruzi, priča u šiframa i spominje đavola i dušu!

Šok! Ko da je u zatvorskoj ćeliji! Zvezdan Slavnić sumanuto šeta po Zadruzi, priča u šiframa i spominje đavola i dušu!

Kurir 26.04.2023
Zvezdan Slavnić okom sinoćne žurke u sebe uneo popriličnu količinu alkohola, a nakon što je u razgovoru sa Majom Marinković odbio da se istušira, kontroverzni učesnik šeste sezone "Zadruge" krenuo je da priča na improvizovanom engleskom jeziku… »
(Foto) nečuveno u "zadruzi", Zvezdan skinuo gaće pred Zoricom Marković: Ona vrisnula, pa pobegla glavom bez obzira

(Foto) nečuveno u "zadruzi", Zvezdan skinuo gaće pred Zoricom Marković: Ona vrisnula, pa pobegla glavom bez obzira

Blic 26.04.2023
Zvezdan Slavnić ne prestaje svakodnevno da šokira gledaoce rijalitija "Zadruga", i taman kad se pomisli da ne može dalje, on prevaziđe sam sebe. Od odnosa pred kamerama, nasilja nad ženama u Beloj kući, pa do razbijanja, samo je deo onog na šta je… »

Vesti dana »