Povezane vesti

Ako propadnem, udaću se na Sejšelima! Teodora Džehverović otkrila šta joj se desilo - posle skandala se pohvalila

Ako propadnem, udaću se na Sejšelima! Teodora Džehverović otkrila šta joj se desilo - posle skandala se pohvalila

Mondo 26.04.2023
Teodora Džehverović se pohvalila da ima brdo udvarača na odmoru na Sejšelima na kojem uživa s bratom i odakle objavljuje provokativne fotke. Teodora Džehverović se pohvalila da ima brdo udvarača na odmoru na Sejšelima na kojem uživa s bratom i… »
„Ako propadnem, sigurno ću se udati na Sejšelima“: Teodora Džehverović žari i pali na ostrvu, a njen brat strahuje…

„Ako propadnem, sigurno ću se udati na Sejšelima“: Teodora Džehverović žari i pali na ostrvu, a njen brat strahuje…

Nova 26.04.2023
Pevačica privlači pažnju fotografijama, ali i sočnim izjavama. Teodora Džehverović se trenutno nalazi na dalekim Sejšelima, a svoje pratioce na mrežama redovno časti smelim izdanjima. Njena poziranja na vrelom pesku i u kućnom izdanju samo… »
"Udaću se na Sejšelima": Teodora Džehverović otkrila šta joj se desilo na putovanju, ovo nije očekivala: "Sava se…

"Udaću se na Sejšelima": Teodora Džehverović otkrila šta joj se desilo na putovanju, ovo nije očekivala: "Sava se…

Blic 26.04.2023
Pevačica Teodora Džehverović poslednjih dana glavna je tema domaćih medija zbog fotografije koja kruži mrežama, a na kojoj je ona potpuno gola, ali i zbog intimnog snimak sa kojim je navodno ucenjuju. Ona je sa bratom i snajkom otišla na Sejšele… »
"Ako propadnem ima ko će da me ženi " Teodoru Džehverović spopadaju muškarci: Daju mi brojeve telofona, brat Sava se…

"Ako propadnem ima ko će da me ženi " Teodoru Džehverović spopadaju muškarci: Daju mi brojeve telofona, brat Sava se…

Kurir 26.04.2023
Teodora Džehverović trenutno je na Sejšelima gde odmara od svih skandala koji su je pratili u poslednje vreme, ali i pred nove projekte koje je najvaila. Pevačica svakim danom mami muške uzdahe svojim objavama na društvenim mrežama. Međutim… »

Vesti dana »