Povezane vesti

Urošević: Svako ko prati Partizan zna da je ovo najteži period

Urošević: Svako ko prati Partizan zna da je ovo najteži period

Sportski žurnal 26.04.2023
U 170. večitom derbiju Partizan i Crvena zvezda su remizirali (0:0). Kapiten Partizana Slobodan Urošević najrečiti posle meča: - U ovoj situaciji ne možemo da budemo zadovoljni rezultatom. Bilo šansi na obe strane, možda su naše za nijansu bile… »
Duljaj: Imali smo bolje šanse, boli me što nismo uspeli da ih realizujemo

Duljaj: Imali smo bolje šanse, boli me što nismo uspeli da ih realizujemo

Sportski žurnal 26.04.2023
U 170. večitom derbiju Partizan i Crvena zvezda su remizirali (0:0). Trener Partizana Igor Duljaj na prvu loptu ispalio je: - Zadovoljan sam prikazanim od strane igrača. Hteli smo da pobedimo, imali smo bolje šanse, nismo uspeli da ih realizujemo i to… »
Milojević: Bez golova i bez publike, kao da nismo ni došli

Milojević: Bez golova i bez publike, kao da nismo ni došli

Sportski žurnal 26.04.2023
U 170. večitom derbiju Partizan i Crvena zvezda su remizirali (0:0). Trener Crvene zvezde Miloš Milojević staložen posle remija (0:0) u 170. evčitom derbiju. - Ne mogu da dajem ocene... Derbi je bio sadržajan, falio je samo gol. I mi i oni imali smo… »
Duljaj: "Igrači nose veliki teret i problem u glavama, imali smo bolje šanse"

Duljaj: "Igrači nose veliki teret i problem u glavama, imali smo bolje šanse"

Sportske.net 26.04.2023
Trener Partizana Igor Duljaj smatra da je njegova ekipa večeras stvorila više prilika i da je bila bliža pobedi. Partizan je remizirao sa Crvenom rezultatom 0:0 čime je nastavio niz bez pobeda u plej-ofu i ostao na deobi četvrte i pete pozicije sa… »
Milojević iskren nakon remija sa Partizanom: Kao da nismo ni dolazili

Milojević iskren nakon remija sa Partizanom: Kao da nismo ni dolazili

Euronews 26.04.2023
Trener Crvene zvezde, Miloš Milojević, istakao je u razgovoru za TV Arena sport da je na "večitom derbiju" falilo golova, i da je osećaj nakon meča "kao da nismo ni dolazili". Upitan je da oceni ovaj derbi: "Ne mogu da dajem ocenu, to je vaš posao… »
Duljaj posle derbija: Imali smo bolje i izglednije šanse

Duljaj posle derbija: Imali smo bolje i izglednije šanse

Euronews 26.04.2023
Trener Partizana, Igor Duljaj, govorio je za TV Arena sport o 170. "večitom derbiju" koji je završen bez golova. "Ja mogu da budem zadovoljan onim što smo prikazali. Imali smo bolje i izglednije šanse, nismo uspeli da ih realizujemo. Mislim da bi… »

Vesti dana »