Povezane vesti
Jurić: Amber alert možda i pre 1. novembra, građani će mu dati ime
Politika 27.04.2023
Osnivač Fondacije „Tijana Jurić” i direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić rekao je da očekuje da bi sistem Amber alert mogao da zaživi i pre roka - 1. novembra. „Tim koji radi na uvođenju i implementaciji sistema Amber alert… »
Amber alert u Srbiji možda i pre 1. novembra: Jurić otkrio ko će sistemu za uzbunu dati ime
Telegraf 27.04.2023
Kada se isupne kriterijumi, koje kao tim treba da usaglasimo, tada će se sistem pokretati a ono što će se promeniti, u samu potragu će biti uključeni svi građani, sve institucije, mediji, mobilni operateri, tržni centri, benzinske pumpe. Osnivač… »
Vesti dana »

Ministar unutrašnjih poslova Srbije: Proizvođač kaže da zvučni top nije upotrebljen u Beogradu
Beta pre 4 satijoš 4 povezane

Boris Džonson ljut na Trampa zbog Putina: Oglasio se bivši britanski premijer pa opleo po ruskom predsedniku: "On ne pregovara, on nam se ruga"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Antonio Košta ohrabren razgovorom Zelenskog i Trampa: Nastavićemo razgovore sa ukrajinskim predsednikom na Evropskom savetu
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Ima topa-nema topa, u magacinu je, u stvari pored Skupštine: Dačić danima ne može da se dogovori sam sa sobom
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Saobraćajna nesreća na putu Melenci-Bašaid: Tri osobe su poginule, a četvoro je povređeno
Danas pre 4 satijoš 1 povezana