Povezane vesti
Donji dom Kongresa usvojio zakon o podizanju granice duga
Al Jazeera 27.04.2023
Zakon je u Zastupničkom domu američkog Kongresa usvojen sa 217 glasova za i 215 protiv i ne očekuje se da će proći u Senatu. Republikanci u Zastupničkom domu američkog Kongresa tijesno su usvojili sveobuhvatan zakon kojim bi se podigla gornja granica… »
Predstavnički dom SAD usvojio zakon o podizanju gornje granice duga
Euronews 27.04.2023
Republikanci u Predstavničkom domu američkog Kongresa tesno su usvojili sveobuhvatan zakon kojim bi se podigla gornja granica državnog duga za 1,5 biliona dolara u zamenu za oštre restrikcije potrošnje. To predstavlja taktičku pobedu predsednika… »
SAD: Predstavnički dom usvojio zakon o podizanju gornje granice duga
RTV 27.04.2023
VAŠINGTON - Republikanci u Predstavničkom domu američkog Kongresa tesno su usvojili sveobuhvatan zakon kojim bi se podigla gornja granica državnog duga za 1,5 biliona dolara u zamenu za oštre restrikcije potrošnje. To predstavlja taktičku pobedu… »
Republikanci glasali za podizanje granice duga, ali traže od Bajdena smanjenje potrošnje
Glas Amerike 27.04.2023
Vašington — Republikanci u Predstavničkom domu tesnom većinom su usvojili predlog zakona kojim se podiže granica vladinog zaduživanja za 1.500 milijardi dolara, ali u zamenu za drastično rezanje potrošnje. To je taktička pobeda za predsedavajućeg Kevina… »
Vesti dana »
Ronald Regan ranjen 1981. u istom hotelu gde je sinoć evakuisan Tramp
Nedeljnik pre 39 minutajoš 94 povezane
Četiri decenije Černobiljske katastrofe: Sanacija štete 700 milijardi dolara u današnjem novcu
Euronews pre 2 satajoš 29 povezanih
Krvava Trampova glava, otrov u pismima, snajper... Ovo su svi atentati na predsednika Amerike
Telegraf pre 1 satjoš 83 povezane
Vremenska prognoza za ponedeljak, 27. april: Sutra ujutru hladno, tokom dana sunčano
Beta pre 1 satjoš 27 povezanih





