Povezane vesti

Nije mensur kriv što vam je mala obraz uzela: Crnogorac javno zapretio - Izbaciću slike i snimke da vidite te "nevine"!

Nije mensur kriv što vam je mala obraz uzela: Crnogorac javno zapretio - Izbaciću slike i snimke da vidite te "nevine"!

Mondo 27.04.2023
Mensur Ajdrpašić se oglasio nakon što je danima pominjan u Zadruzi zbog dovođenja u vezu sa Anđelom Đuričić, za koju kruže priče da je s njim bila više od prijatelja. Mensur Ajdrpašić se oglasio nakon što je danima pominjan u Zadruzi zbog… »
"Nisam ja kriv što vam je mala obraz uzela" Mensur van sebe urnisao Anđelu, pa se brutalnim rečima obratio javnosti! Ovo…

"Nisam ja kriv što vam je mala obraz uzela" Mensur van sebe urnisao Anđelu, pa se brutalnim rečima obratio javnosti! Ovo…

Kurir 27.04.2023
Nakon pete sezone Zadruge, odnos Anđele Đuričić i Mensura Ajdarpašića intrigirao je javnost, a kada su zajedno uhvaćeni u Crnoj Gori, spekulacije o ljubavnoj vezi su se proširile. Nikada javno nisu priznali emocije, čak je i Anđela uhvaćena u… »
On je zoričin džoker! Mensur Ajdarpašić prvi put priznao sve o ljubavnoj avanturi sa Anđelom Đuričić: Sve sreća, nisam…

On je zoričin džoker! Mensur Ajdarpašić prvi put priznao sve o ljubavnoj avanturi sa Anđelom Đuričić: Sve sreća, nisam…

Kurir 27.04.2023
Mensur Ajdarpašić prvo je pokušao da negira bilo kakav odnos sa Anđelom Đurišić, a kada ga je novinar Premijere pritisnuo, priznao je da je imao nešto sa Crnogorkom tokom letnje pauze između dve sezone rijalitija. - Mi nismo bili nikada u vezi… »
Zorica otkrila anđelinu aferu sa zadrugarom: Pevačica pretila da će razotkriti njenu tajnu, a sad ih je raskrinkala

Zorica otkrila anđelinu aferu sa zadrugarom: Pevačica pretila da će razotkriti njenu tajnu, a sad ih je raskrinkala

Blic 26.04.2023
Pevačica i zadrugarka Zorica Marković, koja je imala žestok sukob sa Anđelom Đuričić, tvrdi da je, osim što je u rijalitiju bila ljubavnica Zvezdanu Slavniću, Anđela i u letnjoj šemi sa dva rijaliti igrača, što se kosi sa svim moralnim… »

Vesti dana »