Povezane vesti

„Bila sam ljuta na njega, razorena i psihički i fizički“: Kristina Radenković iskreno o velikom životnom udarcu

„Bila sam ljuta na njega, razorena i psihički i fizički“: Kristina Radenković iskreno o velikom životnom udarcu

Nova 27.04.2023
Bolan gubitak za poznatu voditeljku. Poznata voditeljka Kristina Radenković nikada se u potpunosti nije oporavila od velikog gubitka koji je doživela. Ona je, naime, kao mlada ostala bez oca Bobana. Tokom izveštavanja sa fudbalskog Svetskog prvenstva u… »
Bila sam razorena! Prvo ljuta, onda tužna! Voditeljka Slagalice o najvećem životnom udarcu: Uticalo je na druge odnose!

Bila sam razorena! Prvo ljuta, onda tužna! Voditeljka Slagalice o najvećem životnom udarcu: Uticalo je na druge odnose!

Mondo 27.04.2023
Voditeljka Kristina Radenković nikada se u potpunosti nije oporavila od velikog gubitka koji je doživela. Voditeljka Kristina Radenković nikada se u potpunosti nije oporavila od velikog gubitka koji je doživela. Kristina Radenković se potpuno… »
"Bila sam ljuta na njega kad me je napustio" Voditeljka Slagalice o najvećem životnom udarcu: Bila sam razorena psihički i…

"Bila sam ljuta na njega kad me je napustio" Voditeljka Slagalice o najvećem životnom udarcu: Bila sam razorena psihički i…

Kurir 27.04.2023
Voditeljka Slagalice Kristina Radenković nikada se u potpunosti nije oporavila od velikog gubitka koji je doživela. Ona je, naime, kao mlada ostala bez oca Bobana. Tokom izveštavanja sa fudbalskog Svetskog prvenstva u Kataru, Kristina Radenković se… »
"Bila sam ljuta na njega kad me je napustio": Voditeljka Kristina Radenković o najvećem životnom udarcu: "Razorena i…

"Bila sam ljuta na njega kad me je napustio": Voditeljka Kristina Radenković o najvećem životnom udarcu: "Razorena i…

Blic 27.04.2023
Poznata voditeljka Kristina Radenković nikada se u potpunosti nije oporavila od velikog gubitka koji je doživela. Ona je, naime, kao mlada ostala bez oca Bobana. Tokom izveštavanja sa fudbalskog Svetskog prvenstva u Kataru, Kristina Radenković se… »

Vesti dana »