Povezane vesti

Cetinjanin koji je ostao bez porodice optužio policiju: Sram vas bilo čuvari reda, ta kuća-grobnica je za mene odavno…

Cetinjanin koji je ostao bez porodice optužio policiju: Sram vas bilo čuvari reda, ta kuća-grobnica je za mene odavno…

Kurir 27.04.2023
Miloš Martinović obratio se crnogorskoj policiji pismom nakon što je u kući Vuka Borilovića, u kojoj mu je pobijena porodica, izbio požar. Sram vas bilo čuvari reda, zaštitari naši! Gde ste bili 12. avgusta da stanete na put monstrumu, a tek 16… »
"Gde ste bili kad sam u kući našao njihove delove mozga" Monstrum sa Cetinja mu ubio ženu i decu, sad ga krive za osvetu

"Gde ste bili kad sam u kući našao njihove delove mozga" Monstrum sa Cetinja mu ubio ženu i decu, sad ga krive za osvetu

Mondo 27.04.2023
Na mrežama se oglasio muž ubijene žene i dece na Cetinju. Na mrežama se oglasio muž ubijene žene i dece na Cetinju. Miloš Martinović obratio se crnogorskoj policiji pismom nakon što je u kući Vuka Borilovića, u kojoj mu je pobijena porodica… »
Krv za krv - porodice su se zarekle i to svi znaju: Odmazda za monstruozan zločin - "Krvnicima će sve pusto ostati"

Krv za krv - porodice su se zarekle i to svi znaju: Odmazda za monstruozan zločin - "Krvnicima će sve pusto ostati"

Mondo 27.04.2023
Cetinjani smatraju da je požar koji je izbio u kući Vuka Borilovića prvi znak krvne osvete. Cetinjani smatraju da je požar koji je izbio u kući Vuka Borilovića prvi znak krvne osvete. U kući Vuka Borilovića u naselju Medovina na Cetinju u utorak… »
Ubici sa Cetinja zapaljena kuća, stručnjaci i meštani tvrde da je počela krvna osveta

Ubici sa Cetinja zapaljena kuća, stručnjaci i meštani tvrde da je počela krvna osveta

Luftika 27.04.2023
Da li je to započela nova krvna osveta u Crnoj Gori? Kuća Cetinjanina Vuka Borilovića (35), koji je u avgustu prošle godine počinio najveći masakr u novijoj istoriji Crne Gore kada je pobio 10 ljudi, među kojima i dvoje dece, zapaljena je… »
"Porodice su se zarekle": Zapaljena kuća masovnom ubici sa Cetinja, meštani kažu da je to prvi korak ka krvnoj osveti

"Porodice su se zarekle": Zapaljena kuća masovnom ubici sa Cetinja, meštani kažu da je to prvi korak ka krvnoj osveti

Blic 27.04.2023
Kuća Cetinjanina Vuka Borilovića (35), koji je u avgustu prošle godine počinio najveći masakr u novijoj istoriji Crne Gore kada je pobio 10 ljudi, među kojima i dvoje dece, zapaljena je preključe, a sumnja se da je požar podmetnut! Meštani… »
"Za vaše živote neko mora da odgovara, krv za krv!" Mesecima najavljuju osvetu, paljenje kuće ubici sa Cetinja prvi korak?!

"Za vaše živote neko mora da odgovara, krv za krv!" Mesecima najavljuju osvetu, paljenje kuće ubici sa Cetinja prvi korak?!

Kurir 27.04.2023
Meštani crnogorskog grada, u kom se u avgustu 2022. dogodio masakr, kažu da je oštećene kuće Vuka Borilovića prvi korak ka krvnoj osveti. Kuća Cetinjanina Vuka Borilovića (35), koji je u avgustu prošle godine počinio najveći masakr u novijoj… »

Vesti dana »