Povezane vesti

Ako se ovde zamerite nekome, imate 3 opcije! Amerikanac objavio "vodič za preživljavanje" kod nas i nasmejao Srbe!

Ako se ovde zamerite nekome, imate 3 opcije! Amerikanac objavio "vodič za preživljavanje" kod nas i nasmejao Srbe!

Mondo 27.04.2023
Snimak Amerikanca pod nazivom "Moj vodič za putovanje i preživljavanje u Srbiji" preplavio je društvene mreže! Snimak Amerikanca pod nazivom "Moj vodič za putovanje i preživljavanje u Srbiji" preplavio je društvene mreže! Popularni američki… »
Amerikanac objavio vodič za preživljavanje u Srbiji: "Ako ih uvredite, imate 3 opcije", a tek kad je pomenuo karađorđevu…

Amerikanac objavio vodič za preživljavanje u Srbiji: "Ako ih uvredite, imate 3 opcije", a tek kad je pomenuo karađorđevu…

Kurir 27.04.2023
Tiktoker iz Amerike, Sajmon, objavio je snimak "Moj vodič za putovanje i preživljavanje u Srbiji", a njegovim sadržajem nasmejao je Srbe. Na samom početku objasnio je razliku između Srbije i Sibira, a potom se osvrnuo i na istoriju naše zemlje… »
Amerikanac objavio „vodič za preživljavanje u Srbiji“ koji je nasmejao i Srbe: Ako ih uvredite imate tri opcije

Amerikanac objavio „vodič za preživljavanje u Srbiji“ koji je nasmejao i Srbe: Ako ih uvredite imate tri opcije

Nova 27.04.2023
"Srbi su druželjubivi, dočekaće vas raširenih ruku, osim ako im kažete da su loši u sportu". Popularni američki tiktoker Sajmon objavio je video koji je nazvao „Moj vodič za putovanje i preživljavanje u Srbiji“, a počeo je podvlačenjem… »

Vesti dana »