Povezane vesti

Iz minuta u minut: Evroliga žestoko udarila Partizan! Suspenzije za košarkaše oba tima a klubovi moraju da plate!

Iz minuta u minut: Evroliga žestoko udarila Partizan! Suspenzije za košarkaše oba tima a klubovi moraju da plate!

Mondo 28.04.2023
Evroliga je presudom kaznila Real Madrid i Partizan zbog tuče na utakmici i oduzela klubovima pravo žalbe. Tako je, uz veliki udarac za crno-bele, zaključila slučaj haosa u Španiji. Pročitajte sve što se događalo prošle utakmice, iz minuta u… »
Panter odgovorio Ljulju

Panter odgovorio Ljulju

Politika 28.04.2023
Košarkaš Partizana Kevin Panter odgovorio je na izvinjenje koje je uputio kapiten Real Madrida Serhio Ljulj posle čijeg nesportskog faula je došlo do opšte tuče na terenu. Dante Egzum je tokom sukoba teže povređen nakon što ga je igrač Reala… »
Panter postideo provokatora Ljulja! Nakon bednog udarca i "izvinjenja" - javio se kapiten Partizana

Panter postideo provokatora Ljulja! Nakon bednog udarca i "izvinjenja" - javio se kapiten Partizana

Mondo 28.04.2023
Kapiten crno-belih Kevin Panter oglasio se posle "izvinjenja" Serhija Ljulja u kome je sve spomenuo sem Amerikanca. Kapiten crno-belih Kevin Panter oglasio se posle "izvinjenja" Serhija Ljulja u kome je sve spomenuo sem Amerikanca. Nakon što se Serhio… »
Naneli: Nadam se da će nam sve biti oprošteno

Naneli: Nadam se da će nam sve biti oprošteno

Sport klub 28.04.2023
Košarkaš Partizana Džejms Naneli oglasio se na tviteru povodom tuče koja se dogodila na kraju utakmice između crno-belih i Real Madrida, u četvrtak uveče. „U vezi sa sinoćnim događajima, to nije slika kojom mi kao igrači želimo sebe da… »
FOTO Panter prekinuo ćutanje: Sa četiri reči bacio „grobare“ u trans i žestoko odgovorio na provokaciju

FOTO Panter prekinuo ćutanje: Sa četiri reči bacio „grobare“ u trans i žestoko odgovorio na provokaciju

Nova 28.04.2023
Jedini košarkaš Partizana koji se oglasio nakon haosa u Madridu bio je kapiten crno-belih. Kevin Panter je odlučio da se oglasi na Tviteru nakon meča Partizana i Reala u drugom meču plej-ofa. Crno-beli su slavili sa 95.80, pri tom rezultatu je i… »
"Ućutite"! Kevin Panter o haosu u Madridu

"Ućutite"! Kevin Panter o haosu u Madridu

Večernje novosti 28.04.2023
PARTIZAN je i drugi put u dva dana pobedio Real u Madridu - 95:80, a meč je protekao u senci tuče igrača dva tima, koju je započeo Serhio Ljulj, a nastavio Kevin Panter... Foto: EPA Na kraju je najgori bio Geršon Jabusele, kome preti dugoročna… »
Rudi Fernandez: Moramo da se izvinimo našim navijačima i košarci uopšteno, mi smo dva prijateljska kluba i ovo više ne sme…

Rudi Fernandez: Moramo da se izvinimo našim navijačima i košarci uopšteno, mi smo dva prijateljska kluba i ovo više ne sme…

Danas 28.04.2023
Košarkaš Real Madrida Rudi Fernandez čestitao je Partizanu jer su „bili superiorni “ i izvinio se „navijačima Real Madrida i ljubiteljima košarke uopšteno“, nadajući se da se „ovo više neće dogoditi“. Crno-beli su savladali Kraljevski… »
Panter: Nisam ja počeo, sra***

Panter: Nisam ja počeo, sra***

Sport klub 28.04.2023
Kapiten Partizana Kevin Panter reagovao je na navode medija da je on započo tuču u Madridu. Crno-beli su savladali Real u „Vizink centru“ 95:80 u utakmici koja je prekinuta 100 sekundi zbog hasa na terenu. Incidentu je prethodio nepotrebno grub faul… »
Nisam započeo sr*nje, umukni! Kevin Panter se oglasio i ljut je zbog ovakvih naslova!

Nisam započeo sr*nje, umukni! Kevin Panter se oglasio i ljut je zbog ovakvih naslova!

Mondo 28.04.2023
Kapiten Partizana objavio prvu poruku posle haosa. Kapiten Partizana objavio prvu poruku posle haosa Partizanov kapiten Kevin Panter oglasio se nakon ponoći, reagujući na vest jednog specijalizovanog portala o haosu na utakmici crno-belih u Madridu… »

Vesti dana »