Povezane vesti

Predsednik Srbije oglasio se o svom zdravstvenom stanju: Rekao kako mu je i šta planira za danas

Predsednik Srbije oglasio se o svom zdravstvenom stanju: Rekao kako mu je i šta planira za danas

Kurir 28.04.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, posle medijskih napisa da je hitno primljen u bolnicu, da je dobrog zdravstvenog stanja i da danas ide u planirani obilazak Zaječarskog okruga. "Dobro sam. Idem u obilazak po Srbiji danas od 12… »
Vučić: Dobro sam

Vučić: Dobro sam

Politika 28.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da je dobro i da danas ide u planirani obilazak Zaječarskog okruga. „Dobro sam. Idem u obilazak po Srbiji danas od 12 sati”, kazao je Vučić za Sputnjik. Predsednik Srbije će danas, kako je najavljeno iz… »
Danas: Vučić nije primljen u bolnicu, kaže da je dobrog zdravstvenog stanja

Danas: Vučić nije primljen u bolnicu, kaže da je dobrog zdravstvenog stanja

N1 Info 28.04.2023
Predsednik Aleksandar Vučić u četvrtak uveče nije hitno primljen u bolnicu, kako su mnogi mediji objavili, potvrđeno je za Danas u kabinetu predsednika. Predsednik nije primeljn u bolnicu, potvrđeno je za Danas, a Vučić je rekao Sputnjiku da je… »
Vučić ekskluzivno za Sputnjik: Dobro sam, idem u obilazak Srbije

Vučić ekskluzivno za Sputnjik: Dobro sam, idem u obilazak Srbije

Sputnik 28.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je ekskluzivno za Sputnjik, posle medijskih napisa da je hitno primljen u bolnicu, da je dobrog zdravstvenog stanja i da danas ide u planirani obilazak Zaječarskog okruga. „Dobro sam. Idem u obilazak po… »
Vučić: Dobro sam, idem u obilazak Srbije

Vučić: Dobro sam, idem u obilazak Srbije

RTV 28.04.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je za Sputnjik, posle medijskih napisa da je hitno primljen u bolnicu, da je dobrog zdravstvenog stanja i da danas ide u planirani obilazak Zaječarskog okruga. "Dobro sam. Idem u obilazak po Srbiji… »
"Dobro sam, idem u obilazak": Oglasio se Vučić, evo šta je rekao o svom zdravstvenom stanju

"Dobro sam, idem u obilazak": Oglasio se Vučić, evo šta je rekao o svom zdravstvenom stanju

Blic 28.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je dobrog zdravstvenog stanja i da danas ide u planirani obilazak Zaječarskog okruga. - Dobro sam. Idem u obilazak po Srbiji danas od 12 sati - kazao je Vučić. Pojedini mediji preneli su sinoć… »
Vučić demantovao zdravstvene probleme, danas obilazi Zaječarski okrug

Vučić demantovao zdravstvene probleme, danas obilazi Zaječarski okrug

Bujanovačke 28.04.2023
Bujanovac, Beograd, 28. maj 2023. (Foto Bujanovačke arhiva) – „Dobro sam. Idem u obilazak po Srbiji danas od 12 sati“, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, posle medijskih napisa da je hitno primljen u bolnicu. Vučić je to rekao za… »
Dobro sam, idem u obilazak Srbije! Predsednik Vučić se oglasio o svom zdravstvenom stanju!

Dobro sam, idem u obilazak Srbije! Predsednik Vučić se oglasio o svom zdravstvenom stanju!

Pravda 28.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je posle medijskih napisa da je hitno primljen u bolnicu, da je dobrog zdravstvenog stanja i da danas ide u planirani obilazak Zaječarskog okruga. - Dobro sam. Idem u obilazak po Srbiji danas od 12 sati -… »
Vučić nakon navoda da je bio u bolnici: Dobro sam, idem u obilazak Srbije

Vučić nakon navoda da je bio u bolnici: Dobro sam, idem u obilazak Srbije

Radio 021 28.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, posle medijskih napisa da je hitno primljen u bolnicu, izjavio je da je dobrog zdravstvenog stanja. Dodao je da danas ide u planirani obilazak Zaječarskog okruga, prenosi Sputnjik. "Dobro sam. Idem u obilazak po… »
Predsednik Vučić se oglasio o svom zdravstvenom stanju

Predsednik Vučić se oglasio o svom zdravstvenom stanju

Telegraf 28.04.2023
"Dobro sam. Idem u obilazak po Srbiji danas od 12 sati", kazao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je dobrog zdravstvenog stanja i da danas ide u planirani obilazak Zaječarskog okruga. On je izjavu dao za Sputnjik. "Dobro sam… »
Mediji: Vučić hitno primljen u bolnicu

Mediji: Vučić hitno primljen u bolnicu

Danas 28.04.2023
Beogradski mediji prenose da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić hitno primljen u bolnicu. B92.net prenosi da im je ova informacija nezvanično potvrđena. Vučić je primljen u bolnicu, ali ne na VMA, kako se pisalo danas na društvenim mrežama gde… »

Vesti dana »