Povezane vesti

Ministarka Begović: Bez razmene podataka nema razvoja novih lekova

Ministarka Begović: Bez razmene podataka nema razvoja novih lekova

Radio sto plus 28.04.2023
Ministarka je na RTS-u rekla da jedan od delova potpisanog Memoranduma predstavlja i prisustvo kompanije Bi-Dži-Aj na Bio 4 kampusu te da je ova kompanija u Srbiji otvorila jedan centar za bioinformatiku i dogovorila saradnju sa fakultetima Beogradskog… »
Begović: Genetski podaci građana Srbije sigurni

Begović: Genetski podaci građana Srbije sigurni

Euronews 28.04.2023
Ministarka nauke, tehnološkog razvoja i inovacija Jelena Begović izjavila je danas da građani Srbije mogu da budu potpuno sigurni da je država uradila sve da genetski podaci građana ostanu u zemlji. Jelena Begović je, gostujući u Jutarnjem dnevniku… »
Ministarka Begović: Bez razmene podataka nema razvoja novih lekova

Ministarka Begović: Bez razmene podataka nema razvoja novih lekova

Beta 28.04.2023
Ministarka nauke, tehnološkog razvoja i inovacija Jelena Begović izjavila je da Memorandum koji je potpisan pre nekoliko dana sa kompanijom Bi-Dži-Aj predstavlja prvi korak ka naučnoj saradnji i pristupu podacima, s obzirom na to da ta kompanija ima… »
Begović: Naši genetski podaci ostaju u zemlji i mi upravljamo njima

Begović: Naši genetski podaci ostaju u zemlji i mi upravljamo njima

N1 Info 28.04.2023
Ove godine počinje gradnja Bio 4 kampusa u Srbiji. Već su potpisani prvi ugovori, a među poslednjima i Memorandum o razumevanju sa kineskom kompanijom Bi-Dži-Aj grupom. Ministarka nauke, tehnološkog razvoja i inovacija Jelena Begović rekla je da… »
Begović: Građani mogu da budu sigurni da naši genetski podaci ostaju u zemlji i da mi upravljamo njima

Begović: Građani mogu da budu sigurni da naši genetski podaci ostaju u zemlji i da mi upravljamo njima

RTS 28.04.2023
Ove godine počinje gradnja Bio 4 kampusa u Srbiji. Već su potpisani prvi ugovori, a među poslednjima i Memorandum o razumevanju sa kineskom kompanijom Bi-Dži-Aj grupom. Ministarka nauke, tehnološkog razvoja i inovacija Jelena Begović rekla je da… »
"Genetski podaci ostaju u zemlji, mi upravljamo njima": Ministarka Bogović o gradnji Bio kampusa

"Genetski podaci ostaju u zemlji, mi upravljamo njima": Ministarka Bogović o gradnji Bio kampusa

Telegraf 28.04.2023
Ministarka je istakla da celokupni razvoj društva se bazira na saradnji nauke i ekonomije. Ove godine počinje gradnja Bio 4 kampusa u Srbiji. Već su potpisani prvi ugovori, a među poslednjima i Memorandum o razumevanju sa kineskom kompanijom… »

Vesti dana »