Povezane vesti

Promenio veru zbog bivše žene i njenih, pa ih otpisao! Dejan surovo iskren - Da padnu ispred mene ne bih pomogao!

Promenio veru zbog bivše žene i njenih, pa ih otpisao! Dejan surovo iskren - Da padnu ispred mene ne bih pomogao!

Mondo 28.04.2023
Dejan Dragojević je progovorio o odnosu sa bivšom suprugom Dalilom Dragojević i njenom porodicom, za koje više ne želi ni da čuje. Dejan Dragojević je progovorio o odnosu sa bivšom suprugom Dalilom Dragojević i njenom porodicom, za koje više ne… »
Zbog dalile i njene porodice primio islam, SAD ne može da ih smisli! Dejan na distanci: Da padnu ispred mene, ne bih im…

Zbog dalile i njene porodice primio islam, SAD ne može da ih smisli! Dejan na distanci: Da padnu ispred mene, ne bih im…

Kurir 28.04.2023
Pobednik „Zadruge 5" Dejan Dragojević obelodanio je da je promenio veru, te iz pravoslavlja prešao u islam, a nedavno je i proslavio Bajram. Zbog ovoga je kako kaže, naišao na brojne osude, a njegova porodica se plašila kako će reagovati okolina… »
Zadrugari su me uhvatili da klanjam! Dejan Dragojević otvoreno o prelasku u Islam, a evo sa čim se mama Bilja suočava u…

Zadrugari su me uhvatili da klanjam! Dejan Dragojević otvoreno o prelasku u Islam, a evo sa čim se mama Bilja suočava u…

Kurir 28.04.2023
Dejan Dragojević postao je glavna tema javnosti, od trenutka kada je javno priznao da je promenio veru. Dejan Dragojević je tokom Ramazana bio u Medinu, zatim u Meku, a sada je priznao da je u Islam prešao pre četiri godine, te da su ga i takmičari… »
"Zadrugari su me uhvatili da klanjam": Dejan Dragojević progovorio o promeni vere i sa čime se majka Biljana susreće u…

"Zadrugari su me uhvatili da klanjam": Dejan Dragojević progovorio o promeni vere i sa čime se majka Biljana susreće u…

Blic 28.04.2023
Od trenutka kada je javno priznao da je promenio veru, Dejan Dragojević postao je glavna tema javnosti. Dejan je tokom Ramazana bio u Medinu, zatim u Meku, a sada je priznao da je u Islam prešao pre četiri godine, te da su ga i takmičari tokom… »

Vesti dana »