Povezane vesti

Udaje se Cakana u 65.: Godini Pevačica odlučila da obavi crkveno venčanje: "dolazi mi kuma iz Londona"

Udaje se Cakana u 65.: Godini Pevačica odlučila da obavi crkveno venčanje: "dolazi mi kuma iz Londona"

Blic 28.04.2023
Pre perioda koronavirusa preko medija se najavljivala Cakanina (65) svadba, a pevačica je sada otkrila da li će se konačno organizovati ove godine: – Nažalost, imala sam mnogo neprijatnih situacija u porodici. Preminuo mi je brat, a onda su se… »
Udaje se u sedmoj deceniji! Popularna srpska pevačica spremna za svadbu - "Kuma dolazi iz Londona, napravićemo nešto"

Udaje se u sedmoj deceniji! Popularna srpska pevačica spremna za svadbu - "Kuma dolazi iz Londona, napravićemo nešto"

Mondo 28.04.2023
Već neko vreme se priča da će Cakana da pravi svadbu, a sada je pevačica otkrila šta planira i da li će do toga doći ove godine. Već neko vreme se priča da će Cakana da pravi svadbu, a sada je pevačica otkrila šta planira i da li će do toga… »
"Neša i ja ćemo kao baka i deka da stanemo u crkvu!" Cakana se udaje u 65. godini, a dugo je odlagala zbog neprijatnih…

"Neša i ja ćemo kao baka i deka da stanemo u crkvu!" Cakana se udaje u 65. godini, a dugo je odlagala zbog neprijatnih…

Kurir 28.04.2023
Dragica Radosavljević Cakana i njen partner Nebojša Negić pre dve i po decenije su sklopili građanski brak, a pevačica je sada otkrila da li će se konačno organizovati ove godine: - Nažalost, imala sam mnogo neprijatnih situacija u porodici… »

Vesti dana »