Повезане вести
Ризику од обољевања нарочито изложени старији од 50 година
Бета видео 28.04.2023
БЕОГРАД - Директорка Института за јавно здравље Србије Милан Јовановић Батут Верица Јовановић је наводећи да је корона и даље присутна, она је нагласила да су у ризику од обољевања нарочито изложени старији од 50 година… »
У Србији неки блажи облик добило 60-70 одсто грађана
Бета видео 28.04.2023
БЕОГРАД - Директорка Института за јавно здравље Србије Милан Јовановић Батут Верица Јовановић је навела да је од почетка епидемије у контакт са короном, и добило неки блажи облик, у Србији дошло око 60-70 одсто грађана тако да… »
Против короне до сада вакцинисано око 58 одсто пунолетних у Србији
Радио 021 28.04.2023
Директорка Института за јавно здравље "Др Милан Јовановић Батут" Верица Јовановић рекла је да имунизација против коронавируса није заустављена у Србији. До сада је на нивоу популације старије од 18 година вакцинисано око 58… »
Конференција о вакцинацији против ковида
Бета видео 28.04.2023
БЕОГРАД - У Хотелу ``Мокси`` конференција о вакцинацији против ковида. Говорили су директорка мисије УСАИД у Србији Брук Ишам, шеф Канцеларије Светске здравствене организације у Србији Фабио Скано, директорка Института за јавно… »
Вести дана »
Народна банка Србије осигурава стабилност девизног тржишта и несметано снабдевање евром
Наслови.аи пре 2 минутајош 30 повезаних
Ситуација са НИС-ом под америчким санкцијама: рок за решење и преговори о продаји удела
Наслови.аи пре 1 сатјош 28 повезаних
Милојевић оптимиста пред дуел са Штурмом, причао и о Арнаутовићу: У великом смо замору, што се тиме Марка, видећемо
Еуроневс пре 22 минутајош 43 повезане
Стефановић (ССП): Једино што Вучић може да каже челницима ЕУ је да је Србију отела мафија
Бета пре 3 сатајош 27 повезаних



