Povezane vesti
Izletišta na Fruškoj gori spremna za 1. maj
Dnevnik 28.04.2023
Nacionalni park Fruška gora obaveštava da izletišta i ove godine za 1. maj spremno očekuju više desetina hiljada posetilaca. „Uređena su sva izletišta duž Grebenskog puta i na ostalim delovima Fruške gore, od kojih su najposećenija: Iriški Venac… »
Izletišta na Fruškoj gori spremna za prvomajski praznik
Radio 021 28.04.2023
Nacionalni park "Fruška gora" objavio je da spremno očekuje posetioce koji će posetiti izletišta tokom prvomajskog praznika. Kako navode iz tog preduzeća, uređena su sva izletišta duž Grebenskog puta i na ostalim delovima Fruške gore, od kojih su… »
Izletišta na Fruškoj gori spremna za prvomajske praznika
In medija 28.04.2023
Nacionalni park “Fruška gora” objavio je da spremno očekuje posetioce koji će posetiti izletišta tokom prvomajskih praznika. Kako navode iz tog preduzeća, uređena su sva izletišta duž Grebenskog puta i na ostalim delovima Fruške gore, od kojih su… »
Vesti dana »

Snažan zemljotres pogodio Tursku; Vlasti izdale hitno upozorenje, akcija spašavanja u toku FOTO/VIDEO
B92 pre 17 minutajoš 22 povezane

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori, izazovi i zahtevi za učešćem Ukrajine
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 62 povezane

(VIDEO) PUF: Napalo nas 300 pristalica SNS-a u Bačkom Petrovcu, pojedini imali noževe
N1 Info pre 42 minutajoš 17 povezanih