Povezane vesti

Maja Nikolić ponovo napala Gocu Tržan: „Ta babadevojka ne bi mogla da mi bude prateći vokal, ni da mi drži mikrofon“

Maja Nikolić ponovo napala Gocu Tržan: „Ta babadevojka ne bi mogla da mi bude prateći vokal, ni da mi drži mikrofon“

Nova 28.04.2023
Maja Nikolić javno je ponovo udarila na svoju koleginicu Gocu Tržan. Sve je počelo kada je Maja Nikolić izjavila kako je njena koleginica Goca Tržan bila u emotivnom odnosu sa Draganom Acom Bulićem. Kako je temperamentna Nišlijka navela, Goca je… »
Baba devojka, ne može ni mikrofon da mi drži! Maja udarila na Tržanovu, pozvala je da se javno suoče: Zvezda u pokušaju!

Baba devojka, ne može ni mikrofon da mi drži! Maja udarila na Tržanovu, pozvala je da se javno suoče: Zvezda u pokušaju!

Mondo 28.04.2023
Maja Nikolić ponovo je udarila na koleginicu Gocu Tržan, poručila joj da je "baba devojka" i pozvala je da se javno suoče. Maja Nikolić ponovo je udarila na koleginicu Gocu Tržan, poručila joj da je "baba devojka" i pozvala je da se javno suoče… »
"Ne bi mogla da mi bude prateći vokal, ni da mi drži mikrofon!" Maja Nikolić ponovo udarila na Gocu Tržan: Nije mentalno…

"Ne bi mogla da mi bude prateći vokal, ni da mi drži mikrofon!" Maja Nikolić ponovo udarila na Gocu Tržan: Nije mentalno…

Kurir 28.04.2023
Maja Nikolić javno je ponovo udarila na svoju koleginicu Gocu Tržan, otkrivši detalje njihovog odnosa, kao i zbog koje situacije je došlo do netrpeljivosti među njima. Naime, Maja je nedavno iznela informaciju kako je Goca navodno bila sa Acom… »

Vesti dana »