Povezane vesti

"Imam pritisak": Anđela Đuričić zbog zdravstvenog stanja napustila prenos uživo, a sada udarila na Zvezdana

"Imam pritisak": Anđela Đuričić zbog zdravstvenog stanja napustila prenos uživo, a sada udarila na Zvezdana

Blic 28.04.2023
Anđela Đuričić tokom prenosa uživo nije učestvovala u rijalitiju "Zadruga", a sada se zbog toga javno izvinila produkicji. - Prvo bih javno da se izvinim produkciji. Juče nisam bila dobro, da učestvujem u emisiji, zato što me zabolela laž… »
Uskoro karambol u zadruzi! Anđela najavila razgovor sa Zvezdanom, a evo šta kaže o pomirenju sa njim i vezi sa Majom

Uskoro karambol u zadruzi! Anđela najavila razgovor sa Zvezdanom, a evo šta kaže o pomirenju sa njim i vezi sa Majom

Kurir 28.04.2023
Anđela Đuričić se već danima ne oseća dobro, tačnije otkako je Zvezdan Slavnić raskinuo sa njom i započeo odnos sa Majom Marinković na njene oči, a sada je najavila i razgovor sa njim. - Kako si? - pitao je Filip. - Dobro! Trenutno sam dobro -… »
Isplivao jeziv snimak anđele Đuričić! Zadrugarka unezverena: Glava joj pada, a oči joj se kotrljaju kao klikeri

Isplivao jeziv snimak anđele Đuričić! Zadrugarka unezverena: Glava joj pada, a oči joj se kotrljaju kao klikeri

Kurir 28.04.2023
Anđela Đuričić se već danima ne oseća dobro, tačnije otkako je Zvezdan Slavnić raskinuo sa njom i započeo odnos sa Majom Marinković na njene oči. Ona je doživela niz nervnih slomova, a onda je donela odluku da bojkotuje program i više ne… »

Vesti dana »