Povezane vesti
Hapšenje u Požarevcu nezakonite radne eksploatacije dvojice indijskih državljana
Euronews 28.04.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu uhapsili su R. S. (1963) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo trgovina ljudima, saopštila je policijska uprava iz tog grada. R.S. se sumnjiči da je od novembra… »
Hapšenje u Požarevcu zbog nezakonite radne eksploatacije dvojice Indijaca
Insajder 28.04.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu uhapsili su R. S. (60) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo trgovina ljudima, saopštila je policijska uprava iz tog grada. R. S. se sumnjiči da je od novembra… »
Užas u Požarevcu! Muškarac (60) držao strance kao robove: Terao ih da rade, a nije ih plaćao
Blic 28.04.2023
R. S. (60) iz Požarevca uhapšen je zbog sumnje da je izvršio krivično delo trgovina ljudima. On se sumnjiči da je od novembra 2022. do aprila ove godine držao dvojicu indijskih državljana (31) i (25) u nezakonitom boravku, u cilju radne eksploatacije. -… »
Stravičan slučaj u Požarevcu: Strance držao maltene kao robove, terao ih da rade, a nije ih plaćao
Telegraf 28.04.2023
Osumnjičenom određeno zadržavanje do 48 sati. Policija je uhapsila R. S. (60) iz Požarevca, zbog sumnje da je izvršio krivično delo trgovina ljudima. On se sumnjiči da je od novembra 2022. do aprila ove godine držao dvojicu indijskih državljana (31) i… »
Vesti dana »
Eskalacija sukoba: Iran u „totalnom ratu“, pretnje napadom na nuklearno postrojenje
Naslovi.ai pre 40 minutajoš 54 povezane
Afrička kuga svinja: Stanje na terenu, kadrovske promene i dosledno sprovođenje mera
Naslovi.ai pre 2 satajoš 26 povezanih
Srbija pod crvenim meteoalarmom: U Sjenici izmereni orkanski udari vetra
Naslovi.ai pre 40 minutajoš 93 povezane






