Povezane vesti

Dragan iz Topole unapred rasprodao sve prasiće: Da sam imao još pun šleper i to bi otišlo

Dragan iz Topole unapred rasprodao sve prasiće: Da sam imao još pun šleper i to bi otišlo

U centar 29.04.2023
Oni prasići koji su preostali za Vaskrs, sada su se našli pred novim izazovom – Praznikom rada. Kolika je poteažnja za prasićima pred praznika, ne samo prvomajske već i za Đurđevdan najbolje pokazuje činjenica da biste imali sveže pečenje da… »
Dragan rasprodao prasiće preko telefona: "Da sam imao još pun šleper, sve bi otišlo"

Dragan rasprodao prasiće preko telefona: "Da sam imao još pun šleper, sve bi otišlo"

Blic 29.04.2023
Oni prasići koji su prekostali za Vaskrs, sada su se našli pred novim izazovom - Praznikom rada. Kolika je poteažnja za prasićima pred praznika, ne samo prvomajske već i za Đurđevdan najbolje pokazuje činjenica da biste imali sveže pečenje da… »
Cena po KG 500 dinara, ali neki prodaju i skuplje! Dragan unapred rasprodao sve prasiće: Da sam imao još pun šleper i to bi…

Cena po KG 500 dinara, ali neki prodaju i skuplje! Dragan unapred rasprodao sve prasiće: Da sam imao još pun šleper i to bi…

Kurir 29.04.2023
Topola - Oni prasići koji su preostali za Vaskrs, sada su se našli pred novim izazovom - Praznikom rada. Kolika je potražnja za prasićima pred praznika, ne samo prvomajske već i za Đurđevdan najbolje pokazuje činjenica da biste imali sveže… »
Prasići se prodavali kao alva, otišli i oni od 55 kilograma: Cena išla i preko 600 dinara za kilogram

Prasići se prodavali kao alva, otišli i oni od 55 kilograma: Cena išla i preko 600 dinara za kilogram

Telegraf 29.04.2023
Potražnja za prasićima enormno velika uprkos visokoj ceni. Oni prasići koji su prekostali za Vaskrs, sada su se našli pred novim izazovom - Praznikom rada. Kolika je potražnja za prasićima pred praznike, ne samo prvomajske već i za Đurđevdan… »

Vesti dana »