Povezane vesti

Podoljak odgovorio Merkelovoj: Prestanite sa pravdanjem i ohrabrivanjem agresora

Podoljak odgovorio Merkelovoj: Prestanite sa pravdanjem i ohrabrivanjem agresora

Politika 30.04.2023
KIJEV – Savetnik ukrajinskog predsednika Mihail Podoljak kritikovao je danas izjavu bivše nemačke kancelarke Angele Merkel da je učinila sve što je mogla da spreči izbijanje rusko-ukrajinskog rata, optuživši je da je Evropu učinila potpuno… »
Podoljak odgovorio Merkelovoj: "Prestanite sa pravdanjem i ohrabrivanjem agresora"

Podoljak odgovorio Merkelovoj: "Prestanite sa pravdanjem i ohrabrivanjem agresora"

Blic 30.04.2023
Savetnik ukrajinskog predsednika Mihail Podoljak kritikovao je danas izjavu bivše nemačke kancelarke Angele Merkel da je učinila sve što je mogla da spreči izbijanje rusko-ukrajinskog rata, optuživši je da je Evropu učinila potpuno zavisnom od… »
Podoljak odgovorio Merkelovoj: Prestanite sa pravdanjem i ohrabrivanjem agresora

Podoljak odgovorio Merkelovoj: Prestanite sa pravdanjem i ohrabrivanjem agresora

Vesti online 30.04.2023
Savetnik ukrajinskog predsednika Mihail Podoljak kritikovao je danas izjavu bivše nemačke kancelarke Angele Merkel da je učinila sve što je mogla da spreči izbijanje rusko-ukrajinskog rata, optuživši je da je Evropu učinila potpuno zavisnom od… »
Merkelova: Sve sam uradila kako bih sprečila izbijanje rata u Ukrajini

Merkelova: Sve sam uradila kako bih sprečila izbijanje rata u Ukrajini

Politika 30.04.2023
BERLIN – Bivša nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da je upotrebila sva moguća sredstva koja su joj bila na raspolaganju u pokušaju da spreči izbijanje rusko-ukrajinskog rata. „Iskoristila sam sve što mi je bilo na raspolaganju, da… »
„Sporazumi iz Minska bili samo kupovina vremena“: Merkel nikad otvorenije o ratu u Ukrajini, Putin se odmah oglasio

„Sporazumi iz Minska bili samo kupovina vremena“: Merkel nikad otvorenije o ratu u Ukrajini, Putin se odmah oglasio

Nova 30.04.2023
Bivša nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da je upotrebila sva moguća sredstva koja su joj bila na raspolaganju u pokušaju da spreči izbijanje rusko-ukrajinskog rata. Dodala je da je diplomatija neophodna, kao i da je „veoma zabrinuta“… »
Angela Merkel: "Sve sam uradila kako bih sprečila izbijanje rata u Ukrajini"

Angela Merkel: "Sve sam uradila kako bih sprečila izbijanje rata u Ukrajini"

Blic 30.04.2023
Bivša nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da je upotrebila sva moguća sredstva koja su joj bila na raspolaganju u pokušaju da spreči izbijanje rusko-ukrajinskog rata. - Iskoristila sam sve što mi je bilo na raspolaganju, da pokušam da… »
Merkelova: Sve sam uradila kako bih sprečila izbijanje rata u Ukrajini

Merkelova: Sve sam uradila kako bih sprečila izbijanje rata u Ukrajini

RTV 30.04.2023
BERLIN - Bivša nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da je upotrebila sva moguća sredstva koja su joj bila na raspolaganju u pokušaju da spreči izbijanje rusko-ukrajinskog rata. "Iskoristila sam sve što mi je bilo na raspolaganju, da pokušam… »
Merkelova: Sve sam uradila kako bih sprečila izbijanje rata u Ukrajini

Merkelova: Sve sam uradila kako bih sprečila izbijanje rata u Ukrajini

Vesti online 30.04.2023
Bivša nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da je upotrebila sva moguća sredstva koja su joj bila na raspolaganju u pokušaju da spreči izbijanje rusko-ukrajinskog rata. – Iskoristila sam sve što mi je bilo na raspolaganju, da pokušam da… »
Merkelova: Sve sam uradila kako bih sprečila izbijanje rata u Ukrajini

Merkelova: Sve sam uradila kako bih sprečila izbijanje rata u Ukrajini

Telegraf 30.04.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin kasnio je poručio da je izjave bivše kancelarke potpuno neočekivana i razočaravajuća. Bivša nemačka kancelarka Angela Merkel izjavila je da je upotrebila sva moguća sredstva koja su joj bila na raspolaganju u… »

Vesti dana »