Povezane vesti

Znam da pucam, da su Rusi upali u bankovu borio bi se do smrti: Zelenski progovorio o prvim danima kad je počeo rat!

Znam da pucam, da su Rusi upali u bankovu borio bi se do smrti: Zelenski progovorio o prvim danima kad je počeo rat!

Kurir 30.04.2023
U intervjuu za TV 1+1, ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je da sa sobom nosi pištolj i da je spreman da se bori do smrti u prvim danima bitke za Kijev. U gradu je tada bilo nekoliko ruskih diverzantskih grupa koje su pokušale da se probiju… »
Zelenski: „Znam da pucam, borio bih se do smrti protiv Rusa“

Zelenski: „Znam da pucam, borio bih se do smrti protiv Rusa“

Danas 30.04.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski ima pištolj i borio bi se do smrti sa svojim najbližim krugom da su Rusi upali u njegov štab u Kijevu na početku invazije, rekao je on u intervjuu za televiziju 1+1 u subotu uveče, prenosi N1 Hrvatska. „Znam… »
Zelenski: Nosim pištolj i znam da pucam

Zelenski: Nosim pištolj i znam da pucam

Politika 30.04.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski priznao je u danas emitovanom intervjuu za ukrajinsku televiziju da nosi pištolj i da zna da ga koristi. „Znam da pucam. Možete li da zamislite (naslov poput) 'Predsednika Ukrajine su zarobili Rusi?' To je… »
Zelenski: Nosim pištolj i znam da pucam

Zelenski: Nosim pištolj i znam da pucam

Vesti online 30.04.2023
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski priznao je u emitovanom intervjuu za ukrajinsku televiziju da nosi pištolj i da zna da ga koristi. – Znam da pucam. Možete li da zamislite (naslov poput) ‘Predsednika Ukrajine su zarobili Rusi? To je sramota… »
Zelenski: Znam pucati. Borio bi se do smrti da su Rusi upali u moj stožer

Zelenski: Znam pucati. Borio bi se do smrti da su Rusi upali u moj stožer

SEEbiz 30.04.2023
KIJEV - Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski ima pištolj i sa svojim unutarnjim krugom ljudi borio bi se do smrti da su Rusi na početku invazije upali u njegov stožer u Kijevu, rekao je u subotu navečer u intervjuu za televiziju 1+1. 'Znam… »
"Predsednika Ukrajine su zarobili Rusi? To je sramota" Zelenski uvek nosi pištolj sa sobom, a evo i zašto!

"Predsednika Ukrajine su zarobili Rusi? To je sramota" Zelenski uvek nosi pištolj sa sobom, a evo i zašto!

Mondo 30.04.2023
Vladimir Zelenski uvek nosi pištolj sa sobom, zna da ga koristi i borio bi se do smrti sa Rusima. Vladimir Zelenski uvek nosi pištolj sa sobom, zna da ga koristi i borio bi se do smrti sa Rusima. Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski priznao je u… »
Zelenski priznao da nosi pištolj i da zna da puca: "Da predsednika Ukrajine zarobe Rusi, to bi bila sramota"

Zelenski priznao da nosi pištolj i da zna da puca: "Da predsednika Ukrajine zarobe Rusi, to bi bila sramota"

Telegraf 30.04.2023
On je dodao da niko ne bi bio zarobljen jer je Ukrajina veoma ozbiljno pripremila odbranu Bankove ulice. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski priznao je u danas emitovanom intervjuu za ukrajinsku televiziju da nosi pištolj i da zna da ga koristi… »
"Nosim pištolj i Znam da pucam": Zelenski: Zamislite naslov - "Predsednika Ukrajine zarobili Rusi?" To bi bila sramota

"Nosim pištolj i Znam da pucam": Zelenski: Zamislite naslov - "Predsednika Ukrajine zarobili Rusi?" To bi bila sramota

Blic 30.04.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski priznao je u danas emitovanom intervjuu za ukrajinsku televiziju da nosi pištolj i da zna da ga koristi. - Znam da pucam. Možete li da zamislite (naslov poput) 'Predsednika Ukrajine su zarobili Rusi?' To je… »
"Znam da pucam" Zelenski otkrio zašto nosi pištolj

"Znam da pucam" Zelenski otkrio zašto nosi pištolj

Alo 30.04.2023
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski priznao je u danas emitovanom intervjuu za ukrajinsku televiziju da nosi pištolj i da zna da ga koristi. "Znam da pucam. Možete li da zamislite (naslov poput) 'Predsednika Ukrajine su zarobili Rusi?' To je… »

Vesti dana »