Povezane vesti

Dečko je nagovorio, roditelji je nisu podržali! Ovako je Sandra Afrika počela karijeru - "Prvi honorar i dalje čuvamo!"

Dečko je nagovorio, roditelji je nisu podržali! Ovako je Sandra Afrika počela karijeru - "Prvi honorar i dalje čuvamo!"

Mondo 30.04.2023
Sandra Afrika progovorila o svojim počecima, priznala da podršku roditelja nije imala. Sandra Afrika progovorila o svojim počecima, priznala da podršku roditelja nije imala. Domaća javnost upoznala je Sandru Afriku kao atraktivnu cicu koj je pratila… »
Sandra Afrika prvi put o podršci roditelja! Otkrila detalje neslaganja i priznala zbog čega bi napustila posao kojim se bavi!

Sandra Afrika prvi put o podršci roditelja! Otkrila detalje neslaganja i priznala zbog čega bi napustila posao kojim se bavi!

Kurir 30.04.2023
Sandra Afrika, kako sama priznaje, nije ni slutila da će danas imati zavidnu karijeru. Njeni roditelji nisu želeli da im ćerka bude pevačica, te joj je jedina podrška bio tadašnji partner i menadžer Aleksandar Moskovljević Mikiša. Kako sama… »
"Zbog porodice bih ostavila posao": Sandra Afrika nije imala podršku roditelja na početku karijere: "Ne bih volela da se mom…

"Zbog porodice bih ostavila posao": Sandra Afrika nije imala podršku roditelja na početku karijere: "Ne bih volela da se mom…

Blic 30.04.2023
Pevačica Sandra Afrika, kako sama priznaje, nije ni slutila da će danas imati zavidnu karijeru. Njeni roditelji nisu želeli da im ćerka bude pevačica, te joj je jedina podrška bio tadašnji partner i menadžer Aleksandar Moskovljević Mikiša. Kako… »
"Navikla sam da imam svoj novac": Naša pevačica se skoro udala, a zbog priznanja o porodici i karijeri našla se na meti…

"Navikla sam da imam svoj novac": Naša pevačica se skoro udala, a zbog priznanja o porodici i karijeri našla se na meti…

Blic 30.04.2023
Tamara Milutinović pre nekoliko dana udala se za svog izabranika, fudbalera Darka Jevtića, a par će kroz nekoliko meseci dobiti i devojčicu. Tamara je pre nekoliko godina izjavila da, kada bude imala svoju porodicu, planira da se povuče sa scene i na… »

Vesti dana »