Povezane vesti
Referendum o izmenama ustava: Predsednik Uzbekistana mogao bi da vlada do 2040. godine
Radio 021 30.04.2023
Birači u Uzbekistanu glasaju danas na referendumu o revidiranom ustavu koji obećava reforme ljudskih prava, ali i omogućava predsedniku države da ostane na funkciji do 2040. godine. Predložene izmene uključuju produženje predsedničkog mandata sa pet na… »
Uzbekistan glasa o produženju mandata predsednika
Radio sto plus 30.04.2023
Predložene izmene uključuju produženje predsedničkog mandata sa pet na sedam godina, uz zadržavanje postojećeg ograničenja od dva mandata. Kako je predsednik Šavkat Mirzijojev u drugom mandatu, promena dužine mandata bi mu omogućila da se još dva puta… »
Vesti dana »
VREME DANAS: Magla na severu i zapadu, sunčano u ostalim krajevima
Nedeljnik pre 1 satjoš 17 povezanih
Nemilosrdni Tanderi overili kartu za Vegas! Šej i ekipa ponizili Sanse! Posle 25 utakmica imaju samo jedan poraz!
Kurir pre 1 satjoš 19 povezanih
Horor na Savi: Migranti u čamcu prelazili reku, pa popadali u vodu, jedan mrtav, 11 povređenih! Drama kod franjevačkog samostana u Slavonskom Brodu (video)
Kurir pre 2 minutajoš 12 povezanih
Crvena zvezda u borbi za nokaut fazu: Sudar sa Šturmom odlučuje o evropskom proleću
Euronews pre 12 minutajoš 17 povezanih



