Povezane vesti

Papa: Vatikan je uključen u tajnu mirovnu misiju za mir u Ukrajini

Papa: Vatikan je uključen u tajnu mirovnu misiju za mir u Ukrajini

Politika 30.04.2023
VATIKAN – Vatikan je uključen u tajnu mirovnu misiju u Ukrajini, u pokušaju da se okonča sukob između Ukrajine i Rusije, rekao je danas papa Franja.„Voljan sam da uradim sve što treba da se uradi. Postoji misija koja je u toku, ali nije javna… »
Vatikan u tajnoj mirovnoj misiji u Ukrajini

Vatikan u tajnoj mirovnoj misiji u Ukrajini

N1 Info 30.04.2023
Vatikan je uključen u tajnu mirovnu misiju u Ukrajini, u pokušaju da se okonča sukob između Ukrajine i Rusije, rekao je u nedelju papa Franja. „Voljan sam da uradim sve što treba da se uradi. Postoji misija koja je u toku, ali nije javna. Kada bude… »
Papa: Vatikan je uključen u mirovnu misiju za mir u Ukrajini

Papa: Vatikan je uključen u mirovnu misiju za mir u Ukrajini

Insajder 30.04.2023
Vatikan je uključen u mirovnu misiju koja pokušava da okonča sukob Rusije i Ukrajine, rekao je danas papa Franja, odbivši da iznese više pojedinosti, objavio je Rojters. "Spreman sam da uradim sve što treba. Misija je u toku, ali još nije javna… »
Papa: Vatikan je uključen u tajnu mirovnu misiju za mir u Ukrajini

Papa: Vatikan je uključen u tajnu mirovnu misiju za mir u Ukrajini

Dnevnik 30.04.2023
VATIKAN: Vatikan je uključen u tajnu mirovnu misiju u Ukrajini, u pokušaju da se okonča sukob između Ukrajine i Rusije, rekao je danas papa Franja. "Voljan sam da uradim sve što treba da se uradi. Postoji misija koja je u toku, ali nije javna. Kada… »
Papa kaže da je Vatikan uključen u mirovnu misiju u Ukrajini

Papa kaže da je Vatikan uključen u mirovnu misiju u Ukrajini

Slobodna Evropa 30.04.2023
Vatikan je uključen u mirovnu misiju koja pokušava okončati sukob između Rusije i Ukrajine, rekao je papa Franjo u nedjelju, 30. aprila, odbivši dati daljnje pojedinosti, izvještava Reuters. "Spreman sam učiniti sve što treba. Misija je u toku… »
Papa pozvao Mađarsku da se otvori prema migrantima

Papa pozvao Mađarsku da se otvori prema migrantima

Slobodna Evropa 30.04.2023
Papa Franjo je pozvao vjernike da budu otvoreni, posebno prema migrantima, siromašnima i strancima, tokom mise u mađarskoj prijestolnici Budimpešti u nedjelju, 30. aprila. "Tužno i bolno je vidjeti zatvorena vrata prema ljudima", rekao je poglavar… »
Papa služio misu u Budimpešti, među desetinama hiljada Mađara i Viktor Orban

Papa služio misu u Budimpešti, među desetinama hiljada Mađara i Viktor Orban

N1 Info 30.04.2023
Poglavar rimokatoličke crkve papa Franja služio je misu na glavnom trgu Budimpešte koju je pratilo desetine hiljada Mađara, kojom završava dvodnevnu posetu toj državi. Pozivajući se na lokalne organizatore, Vatikan je saopštio da je oko 50.000… »
Desetine hiljada Mađara na misi koju je služio papa Franja

Desetine hiljada Mađara na misi koju je služio papa Franja

Danas 30.04.2023
Poglavar rimokatoličke crkve papa Franja služio je danas misu na glavnom trgu Budimpešte koju je pratilo desetine hiljada Mađara, kojom završava dvodnevnu posetu toj državi. Pozivajući se na lokalne organizatore, Vatikan je saopštio da je oko… »
Papa služio misu na obali Dunava, tokom posete Budimpešti dominirala zabrinutost Vatikana za težak položaj susedne Ukrajine…

Papa služio misu na obali Dunava, tokom posete Budimpešti dominirala zabrinutost Vatikana za težak položaj susedne Ukrajine…

Blic 30.04.2023
Desetine hiljada Mađara prisustvovalo je na glavnom trgu u Budimpešti misi koju je služio pape Franja na kraju svoje trodnevne posete Mađarskoj. Misa na Trgu Lajoša Košuta predstavlja "vizuelni vrhunac" papa Franjine trodnevne posete kojom je… »

Vesti dana »