Povezane vesti

Imao sam puls samo 44, pregledali mi srce, imam preskakanje: Dačić hitno morao kod lekara! Otkrio šta su mu rekli

Imao sam puls samo 44, pregledali mi srce, imam preskakanje: Dačić hitno morao kod lekara! Otkrio šta su mu rekli

Kurir 30.04.2023
Ivica Dačić, prvi potpredsednik Vlade i šef diplomatije, otkrio je jutros na TV Pink da je morao na pregled srca - koronarografiju, kako bi lekari utvrdili zbog čega je imao puls od svega 44, što je gotovo nemoguće i veoma opasno stanje. Na pitanje… »
Ivica Dačić hitno morao u bolnicu

Ivica Dačić hitno morao u bolnicu

Vesti online 30.04.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić otkrio je da je nedavno hitno morao u bolnicu jer je imao problema sa srcem. Kako Dačić kaže, usled izuzetno niskog pulsa hitno je primljen na pregled srca i odrađena mu je koronarografija. – Ja imam tu… »
Dačić morao hitno kod lekara, imao preskakanje srca

Dačić morao hitno kod lekara, imao preskakanje srca

Nova 30.04.2023
Prvi potpredsednik Vlade i šef diplomatije Ivica Dačić otkrio je gostujući na Pink TV da je nedavno imao problema sa srcem. Kako Dačić kaže, usled izuzetno niskog pulsa hitno je primljen na pregled srca i odrađena mu je koronarografija. „Ja imam… »
Dačić hitno morao kod lekara: "Imao sam puls 44, imam neko preskakanje srca"

Dačić hitno morao kod lekara: "Imao sam puls 44, imam neko preskakanje srca"

Telegraf 30.04.2023
.Kako ne bih imao visok pritisak zbog svega s čim se suočavam. Prvi potpredsednik Vlade i šef diplomatije Ivica Dačić otkrio je gostujući na Pink TV da je nedavno imao problema sa srcem. Kako Dačić kaže, usled izuzetno niskog pulsa hitno je… »
"Imao sam puls 44, imam neko preskakanje srca": Dačić hitno morao kod lekara, otkrio šta je uzrok problema

"Imao sam puls 44, imam neko preskakanje srca": Dačić hitno morao kod lekara, otkrio šta je uzrok problema

Blic 30.04.2023
Prvi potpredsednik Vlade i šef diplomatije Ivica Dačić otkrio je gostujući na Pink TV da je nedavno imao problema sa srcem. Kako Dačić kaže, usled izuzetno niskog pulsa hitno je primljen na pregled srca i odrađena mu je koronarografija. - Ja imam… »

Vesti dana »