Povezane vesti

„Stavili su obezbeđenje ispred moje kuće da mi polome noge ako izađem napolje“: Bejkon o svom boravku u Panatinaikosu

„Stavili su obezbeđenje ispred moje kuće da mi polome noge ako izađem napolje“: Bejkon o svom boravku u Panatinaikosu

Danas 30.04.2023
Bivši košarkaš Panatinaikosa Dvejn Bejkon, koji je juče zvanično raskinuo saradnju sa atinskim klubom, govorio je tokom lajv uključenja na instagramu o problemima koje je imao u Panati. Spekulisalo se dugo o lošim odnosima između kluba i Bejkona… »
„Prebio sam Mancukasa, imao sam obezbeđenje ispred kuće“

„Prebio sam Mancukasa, imao sam obezbeđenje ispred kuće“

Sport klub 30.04.2023
Bivši košarkaš Panatinaikosa Dvejn Bejkon, koji je juče zvanično raskinuo saradnju sa atinskim klubom, govorio je tokom lajv uključenja na instagramu o problemima koje je imao u Panati. Spekulisalo se dugo o lošim odnosima između kluba i Bejkona… »
„Prebio sam Mancukasa, imao sam obezbeđenje ispred kuće“

„Prebio sam Mancukasa, imao sam obezbeđenje ispred kuće“

Sport klub 30.04.2023
Bivši košarkaš Panatinaikosa Dvejn Bejkon, koji je juče zvanično raskinuo saradnju sa atinskim klubom, govorio je tokom lajv uključenja na instagramu o problemima koje je imao u Panati. Komentari Vaš komentar Ime… »
„Postavili su batinaše ispred moje kuće i rekli da mi slome noge“: Jezivo otkriće košarkaša, skandal u evroligašu

„Postavili su batinaše ispred moje kuće i rekli da mi slome noge“: Jezivo otkriće košarkaša, skandal u evroligašu

Nova 30.04.2023
Bivši košarkaš Panatinaikosa Dvejn Bejkon podelio je uznemirujuće informacije iz vremena kad je igrao u Atini. Bejkon je tokom prenosa uživo na društvenim mrežama ispričao da je doživeo strašne pretnje iz svog nekadašnjeg kluba i da su iz… »

Vesti dana »