Povezane vesti

Puno mi srce zbog 20.000 grobara, tako će biti i u humskoj! Igor Duljaj: Svima nam je teško što ih nema i kod nas

Puno mi srce zbog 20.000 grobara, tako će biti i u humskoj! Igor Duljaj: Svima nam je teško što ih nema i kod nas

Mondo 30.04.2023
Trener Partizana pred derbi odluke govorio i o uspesima crno-belih košarkaša i velikom broju navijača koji ih podržava u Evroligi. Trener Partizana pred derbi odluke govorio i o uspesima crno-belih košarkaša i velikom broju navijača koji ih… »
Duljaj o TSC-u, Zvezdi, kazni, košarkašima… (video)

Duljaj o TSC-u, Zvezdi, kazni, košarkašima… (video)

Sportski žurnal 30.04.2023
”Pobedama da popravimo plasman na tabeli”. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da svaka utakmica donosi određeni "pritisak", i dodao da su za bolji plasman potrebne pobede. - Nama je svaka utakmica pritisak. Ostalo je još pet kola… »
"Raduje me uspeh košarkaša!" Duljaj pred TSC: Svaka utakmica je pritisak, ali nema predaje

"Raduje me uspeh košarkaša!" Duljaj pred TSC: Svaka utakmica je pritisak, ali nema predaje

Večernje novosti 30.04.2023
PARTIZAN će u Bačkoj Topoli pokušati da uhvati možda i poslednji voz za drugo mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. O čekivanja od meča protiv TSC-a izneo je trener crno-belih Igor Duljaj. FOTO: M. Vukadinović Imao je strateg "parnog… »
''TSC je zasluženo na drugom mestu''. Duljaj izdvojio nekoliko Lazetićevih igrača

''TSC je zasluženo na drugom mestu''. Duljaj izdvojio nekoliko Lazetićevih igrača

Sportske.net 30.04.2023
Fudbaleri Partizana u ponedeljak od 19 časova gostuju drugoplasiranom TSC-u koji u ovom trenutku ima čak sedam bodova više od crno-belih. U najavi ovog meča, trener Partizana Igor Duljaj je izrekao dosta lepih reči na adresu sutrašnjeg rivala… »

Vesti dana »