Povezane vesti

"Imam i ja majku kod kuće" Zbog poteza srpskog taksiste svi imaju osmeh na licu! Bake nisu mogle da veruju šta je uradio…

"Imam i ja majku kod kuće" Zbog poteza srpskog taksiste svi imaju osmeh na licu! Bake nisu mogle da veruju šta je uradio…

Kurir 30.04.2023
Taksisti, a posebno oni koji rade u Beogradu, često su na lošem glasu. Ljudi često komentarišu kako su neki bahati, naplaćuju mnogo, ili, što bi se reklo "deru ljude". Ipak, u srpskoj prestonici jedan taksi vozač pokazao je da ipak nisu svi takvi… »
Ovo je milorad, taksista koji bakama nije hteo da naplati To nije najplemenitije što je uradio: Ovu vožnju nikad neću…

Ovo je milorad, taksista koji bakama nije hteo da naplati To nije najplemenitije što je uradio: Ovu vožnju nikad neću…

Kurir 30.04.2023
Milorad Rafailović, taksista koji je oduševio celu Srbiju jer bakama nije naplatio vožnju i time pokazao veliko srce i plemenitost, rekao je da ovo nije prvi put da on ili neki njegov kolega učini ovakvo delo, kao i da se sve dogodilo neplanirano, te… »
Ovo je taksista koji je danas zadivio Srbiju: "Jedna scena zauvek će mi ostati urezana u sećanju"

Ovo je taksista koji je danas zadivio Srbiju: "Jedna scena zauvek će mi ostati urezana u sećanju"

Blic 30.04.2023
Milorad Rafailović, taksista koji je oduševio celu Srbiju jer bakama nije naplatio vožnju time pokazao veliko srce i plemenitost, rekao je da ovo nije prvi put da on ili neki njegov kolega učini ovakvo delo, kao i da se sve dogodilo neplanirano, te… »
Emotivna ispovest taksiste koji nije naplatio vožnju bakama: "Jednu scenu i suze ne mogu da zaboravim"

Emotivna ispovest taksiste koji nije naplatio vožnju bakama: "Jednu scenu i suze ne mogu da zaboravim"

Telegraf 30.04.2023
Taksista je danas otopio srca celoj Srbiji, ali ovo je samo jedno u nizu njegovih plemenitih dela. Milorad Rafailović, taksista koji je oduševio celu Srbiju jer bakama nije naplatio vožnju i time pokazao veliko srce i plemenitost, rekao je za… »

Vesti dana »