Povezane vesti

Opšta tuča na prištinskom aerodromu zbog tuđe žene Zašto si mi pogledao ženu na čekiranju?! Isplivao i snimak kako se…

Opšta tuča na prištinskom aerodromu zbog tuđe žene Zašto si mi pogledao ženu na čekiranju?! Isplivao i snimak kako se…

Kurir 01.05.2023
PRIŠTINA - Prištinska policija je saopštila da je sedam osoba za koje se sumnja da su umešane u tuču sprovedeno je u policijsku stanicu u Lipljanu. Na aerodromu u Prištini "Adem Jašari", juče se dogodila tuča u kojoj je učestvovalo nekoliko… »
"Zašto si mi pogledao ženu?!" masovna makljaža na aerodromu u Prištini: Ima povređenih, pojavio se i snimak tuče

"Zašto si mi pogledao ženu?!" masovna makljaža na aerodromu u Prištini: Ima povređenih, pojavio se i snimak tuče

Mondo 01.05.2023
Sedam osoba je učestvovalo u tuči na aerodromu "Adem Jašari". Sedam osoba je učestvovalo u tuči na aerodromu "Adem Jašari". Policija je saopštila da je sedam osoba za koje se sumnja da su umešane u tuču sprovedeno je u policijsku stanicu u… »
VIDEO „Zašto si pogledao moju ženu na čekiranju“: Pogledajte snimak opšte tuče muškaraca na aerodromu

VIDEO „Zašto si pogledao moju ženu na čekiranju“: Pogledajte snimak opšte tuče muškaraca na aerodromu

Nova 01.05.2023
Tuča nekoliko muškaraca dogodila se juče na aerodromu "Adem Jašari" u Prištini, a povod je navodno žena. Na snimku koji je objavljen na Fejsbuk stranici RTV Dukađini vidi se kako nekoliko osoba razmenjuje udarce ispred aerodromske zgrade. Kako… »
Zašto si mi pogledao ženu na čekiranju: Opšta tuča na aerodromu u Prištini, dve osobe povređene

Zašto si mi pogledao ženu na čekiranju: Opšta tuča na aerodromu u Prištini, dve osobe povređene

Telegraf 01.05.2023
Policija je saopštila da je sedam osoba za koje se sumnja da su umešane u ovo premlaćivanje sprovedeno u policijsku stanicu u Lipljanu. Na aerodromu u Prištini "Adem Jašari", juče se dogodila tuča u kojoj je učestvovalo nekoliko osoba. Na snimku… »

Vesti dana »