Povezane vesti

Košarkaši Reala sleteli u Beograd, mere obezbeđenja na najvišem nivou

Košarkaši Reala sleteli u Beograd, mere obezbeđenja na najvišem nivou

RTS 01.05.2023
Košarkaši Reala sleteli su u Beograd nešto posle 20 časova, a na aerodromu "Nikola Tesla" dočekale su ih najviše mere obezbeđenja, u skladu sa njihovim zahtevima pre dolaska u srpsku prestonicu. Tim Real Madrida koji će igrati treću utakmicu… »
Spreman sam da zamenim Pantera, zato sam tu! Željko ima čoveka spremnog da dobije Real - namestio je nišan!

Spreman sam da zamenim Pantera, zato sam tu! Željko ima čoveka spremnog da dobije Real - namestio je nišan!

Mondo 01.05.2023
Iskusni bek Partizana Danilo Anđušić je spreman da zameni najboljeg igrača Partizana ove sezone u utorak. Iskusni bek Partizana Danilo Anđušić je spreman da zameni najboljeg igrača Partizana ove sezone u utorak. Partizan u utorak od 20:30 igra sa… »
Evroliga se oglasila - evo zašto Ljulj nije suspendovan: Svima pretila kazna osim njemu, iako je sve zakuvao!

Evroliga se oglasila - evo zašto Ljulj nije suspendovan: Svima pretila kazna osim njemu, iako je sve zakuvao!

Mondo 01.05.2023
Serhio Ljulj se izvukao, a sve zbog toga što nakon sukoba nikoga nije udario. Nema veze što je sve "zakuvao"... Serhio Ljulj se izvukao, a sve zbog toga što nakon sukoba nikoga nije udario. Nema veze što je sve "zakuvao"... Nakon tuče koja se desila… »
Ljulj započeo tuču i skandal, a ostao nekažnjen: Otkriven razlog nepravde koja boli „grobare“ i Partizan

Ljulj započeo tuču i skandal, a ostao nekažnjen: Otkriven razlog nepravde koja boli „grobare“ i Partizan

Nova 01.05.2023
Serhio Ljulj je jedan od igrača koji nisu dobili sankcije posle opšte tuče u završnici susreta. Ljulj je minut i 40 sekundi pre kraja druge utakmice u „Vizink centru“ u Madridu napravio grub faul na Kevinu Panteru. Kapiten Partizana nije uspeo da… »
Real tražio obezbeđenje i policiju pred utakmicu s Partizanom: Čega se Španci plaše?

Real tražio obezbeđenje i policiju pred utakmicu s Partizanom: Čega se Španci plaše?

Vreme 01.05.2023
Sport Madriđani zahtevaju da po dolasku u Beograd konstantno imaju obezbeđenje, ali i podršku policije. Šta je ovde u pitanju? Panika? Strah od linča posle sopstvene bruke u Španiji? Ili zakulisne radnje i igre da se izvrši dodatni pritisak na… »
Za svaki slučaj: Real Madrid traži dodatno obezbeđenje prilikom dolaska u Beograd

Za svaki slučaj: Real Madrid traži dodatno obezbeđenje prilikom dolaska u Beograd

Radio 021 01.05.2023
Košarkaški klub Real Madrid zatražio je dodatno obezbeđenje uoči dolaska u Beograd, na utakmicu četvrtfinala Evrolige, posle incidenata i velike tuče koja je izbila na meču u Madridu. Izraelski mediji su preneli da je Real poslao četiri zahteva… »
Real Madrid traži dodatno obezbeđenje prilikom dolaska u Beograd

Real Madrid traži dodatno obezbeđenje prilikom dolaska u Beograd

Novi magazin 01.05.2023
Košarkaški klub Real Madrid zatražio je dodatno obezbeđenje uoči dolaska u Beograd, na utakmicu četvrtfinala Evrolige, posle incidenata i velike tuče koja je izbila na meču u Madridu. Izraelski mediji večeras su preneli da je Real poslao četiri… »

Vesti dana »