Povezane vesti

Plenković o susretu sa Anom Brnabić: Razgovori su jedini način da se krene napred

Plenković o susretu sa Anom Brnabić: Razgovori su jedini način da se krene napred

RTV 01.05.2023
OKUČANI - Hrvatski premijer Andrej Plenković je u Okučanima danas govorio o susretu sa predsednicom Vlade Srbije Anom Brnabić u Zagrebu i istakao da su razgovori jedini način da se krene napred. "Drago mi je da smo otvorili sve teme. ... Jasno sam… »
Plenković nakon susreta sa premijerkom Srbije: RazgovorI su jedini način da se krene napred

Plenković nakon susreta sa premijerkom Srbije: RazgovorI su jedini način da se krene napred

Euronews 01.05.2023
Hrvatski premijer Andrej Plenković je u Okučanima danas govorio o susretu sa predsednicom Vlade Srbije Anom Brnabić u Zagrebu i istakao da su razgovori jedini način da se krene napred. Najavio je da će krajem juna posetiti Suboticu i tamo održati… »
Plenković: Svako zaoštravanje retorike usporava dijalog Beograda i Zagreba

Plenković: Svako zaoštravanje retorike usporava dijalog Beograda i Zagreba

N1 Info 01.05.2023
Premijer Andrej Plenković rekao je u ponedeljak da je politički dijalog Zagreba i Beograda jedini način da se reše otvorena pitanja, ali da svako zaoštravanje retorike usporava taj dijalog i na par godina. „Mi mislimo da je dijalog jedini način da… »

Vesti dana »