Povezane vesti

Vučić: Priština da prihvati dogovoreno iz 2013. i 2015. godine ili je kraj svega

Vučić: Priština da prihvati dogovoreno iz 2013. i 2015. godine ili je kraj svega

Politika 02.05.2023
BRISEL – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da, ukoliko Priština ne prihvati da sprovede briselske sporazume iz 2013. i 2015. godine, onda nema smisla nastaviti sa pregovorima. „Mi smo večeras razgovarali o nečemu gde i jedni i… »
Brnabić: Sajam u Mostaru doprineo boljoj privrednoj saradnji Srbije i BiH

Brnabić: Sajam u Mostaru doprineo boljoj privrednoj saradnji Srbije i BiH

Politika 02.05.2023
MOSTAR – Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas na otvaranju 24. Međunarodnog privrednog sajma, da se nada da će region nastaviti da razvija odnose i prosperitetan Balkan za sve svoje građane i privrednike i pozvala Bosnu i… »
Brnabić: Ne očekujem ništa od današnjeg nastavka pregovora Beograda i Prištine u Briselu

Brnabić: Ne očekujem ništa od današnjeg nastavka pregovora Beograda i Prištine u Briselu

Beta 02.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Mostaru da ne očekuje ništa od današnjeg nastavka dijaloga Beograda i Prištine u Briselu. "Nažalost, nemam nikakva očekivanja od sastanka. Ne vidim kako će se to promeniti posle deset godina od… »
Poziv Bosni i Hercegovini da se pridruži Otvorenom Balkanu

Poziv Bosni i Hercegovini da se pridruži Otvorenom Balkanu

Biznis.rs 02.05.2023
Tržište BiH važno za Srbiju. Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić uputila je poziv Bosni i Hercegovini da se pridruži inicijativi Otvoreni Balkan, izrazivši nadu da će region nastaviti da razvija odnose. „Pre samo 48 sati bila sam u… »
Brnabić: Cenimo što BiH nije priznala Kosovo, ali mi nije jasna uzdržanost u pogledu članstva Kosova u Savetu Evrope

Brnabić: Cenimo što BiH nije priznala Kosovo, ali mi nije jasna uzdržanost u pogledu članstva Kosova u Savetu Evrope

Danas 02.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas kako joj nije jasno glasanje, odnosno uzdržanost Bosne i Hercegovine u pogledu članstva Kosova u Savetu Evrope, ocenivši da je to „uzdržanost povodom teritorijalnog integriteta međunarodno priznate… »
Brnabić: Cenimo što BiH nije priznala Kosovo, ali očekivali smo da glasa protiv članstva u Savetu Evrope

Brnabić: Cenimo što BiH nije priznala Kosovo, ali očekivali smo da glasa protiv članstva u Savetu Evrope

Nova 02.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je u Mostaru da Srbija ceni to što Bosna i Hercegovina nije priznala Kosovo i da to smatra logičnim zato što se i BIH bori i zastupa nepovredivost integriteta međunarodno priznatih država. „Znam da su unutar… »
Brnabić: Cenimo to što BiH nije priznala Kosovo, ali mi nije jasno glasanje BiH u Savetu Evrope

Brnabić: Cenimo to što BiH nije priznala Kosovo, ali mi nije jasno glasanje BiH u Savetu Evrope

Novi magazin 02.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Mostaru da Srbija ceni to što Bosna i Hercegovina nije priznala Kosovo i da to smatra logičnim zato što se i BIH bori i zastupa nepovredivost integriteta međunarodno priznatih država. "Znam da su… »
Međunarodni sajam privrede u Mostaru, Brnabićeva se sastala sa Čovićem i Krištovom

Međunarodni sajam privrede u Mostaru, Brnabićeva se sastala sa Čovićem i Krištovom

RTS 02.05.2023
U Mostaru počinje Međunarodni sajam privrede. Među oko 800 izlagača iz više zemalja prisutni su i privrednici iz Srbije. U gradu na Neretvi su premijerka Ana Brnabić i delegacija Privredne komore Srbije. Brnabićeva se sastala sa predsedavajućom… »
Ana Brnabić: “Oni su već nagrađeni…”

Ana Brnabić: “Oni su već nagrađeni…”

Vesti online 02.05.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da nema nikakvih očekivanja od današnjeg sastanka predsednika Srbije Aleksandra Vučića i premijera prištinskih institucija Albina Kurtija u Briselu jer, kako je rekla, ne samo da ne vidi nameru… »
Brnabić: Cenimo što BiH nije priznala Kosovo, ali nije mi jasno glasanje u SE

Brnabić: Cenimo što BiH nije priznala Kosovo, ali nije mi jasno glasanje u SE

N1 Info 02.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je u Mostaru da Srbija ceni to što Bosna i Hercegovina nije priznala Kosovo i da to smatra logičnim zato što se i BIH bori i zastupa nepovredivost integriteta međunarodno priznatih država. „Znam da su unutar… »
Brnabić: Ne očekujem ništa od sastanka u Briselu, Kurti namerno krši sporazum

Brnabić: Ne očekujem ništa od sastanka u Briselu, Kurti namerno krši sporazum

Euronews 02.05.2023
Spoljnotrgovinska razmena Srbije i Bosne i Hercegovine je prošle godine iznosila skoro 3,3 milijarde evra, od čega je nešto više od dve milijarde bio izvoz iz Srbije u Bosnu i Herecegovinu, izjavila je danas predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić, koja… »
Brnabić na otvaranju sajma u Mostaru, pozvala BiH da uđe u Otvoreni Balkan

Brnabić na otvaranju sajma u Mostaru, pozvala BiH da uđe u Otvoreni Balkan

RTV 02.05.2023
MOSTAR - U Mostaru je danas počeo 24. Međunarodni privredni sajam, na čijem otvaranju je premijerka Srbije Ana Brnabić rekla da se nada da će region nastaviti da razvija odnose i prosperitetan Balkan za sve svoje privrednike i pozvala Bosnu i… »
Premijerka Brnabić u Mostaru: Cenimo to što BiH nije priznala Kosovo, ali mi nije jasno glasanje BiH u Savetu Evrope

Premijerka Brnabić u Mostaru: Cenimo to što BiH nije priznala Kosovo, ali mi nije jasno glasanje BiH u Savetu Evrope

Kurir 02.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Mostaru da Srbija ceni to što Bosna i Hercegovina nije priznala Kosovo i da to smatra logičnim zato što se i BIH bori i zastupa nepovredivost integriteta međunarodno priznatih država. "Znam da su… »
"Trgovinska razmena Srbije i BiH udvostručena za deset godina": Brnabić na sajmu u Mostaru

"Trgovinska razmena Srbije i BiH udvostručena za deset godina": Brnabić na sajmu u Mostaru

Telegraf 02.05.2023
"Posebno sam inicirala razgovore oko energetskih projekata, smatram da BiH ima mnogo potencijala, te da zajedno to možemo da iskoristimo", naglasila je Brnabić. Spoljnotrgovinska razmena Srbije i Bosne i Hercegovine je prošle godine iznosila skoro 3,3… »
Brnabić pozvala BiH da se priključi inicijativi Otvoreni Balkan, a Crnu Goru da se uključi više

Brnabić pozvala BiH da se priključi inicijativi Otvoreni Balkan, a Crnu Goru da se uključi više

Danas 02.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić pozvala je Bosnu i Hercegovinu da razmisli o priključivanju inicijativi Otvoreni Balkan, navodeći da ta inicijativa nema veze s politikom, ali da bi doprinela smanjenju tenzija. „Molim sve iz BiH da razmisle o… »
Brnabić pozvala BiH da se priključi inicijativi Otvoreni Balkan, a Crnu Goru da se uključi više

Brnabić pozvala BiH da se priključi inicijativi Otvoreni Balkan, a Crnu Goru da se uključi više

Novi magazin 02.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić pozvala je Bosnu i Hercegovinu da razmisli o priključivanu inicijativi Otvoreni Balkan, navodeći da ta inicijativa nema veze s politikom, ali da bi doprinela smanjenju tenzija. "Molim sve iz BiH da razmisle o uključivanju… »
Brnabić na otvaranju sajma u Mostaru, pozvala BiH da uđe u Otvoreni Balkan

Brnabić na otvaranju sajma u Mostaru, pozvala BiH da uđe u Otvoreni Balkan

Dnevnik 02.05.2023
MOSTAR: U Mostaru je danas počeo 24. Medjunarodni privredni sajam, na čijem otvaranju je premijerka Srbije Ana Brnabić rekla da se nada da će region nastaviti da razvija odnose i prosperitetan Balkan za sve svoje privrednike i pozvala Bosnu i… »
Brnabić pozvala BiH da se priključi inicijativi Otvoreni Balkan

Brnabić pozvala BiH da se priključi inicijativi Otvoreni Balkan

Insajder 02.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić pozvala je Bosnu i Hercegovinu da razmisli o priključivanu inicijativi Otvoreni Balkan, navodeći da ta inicijativa nema veze s politikom, ali da bi doprinela smanjenju tenzija. "Molim sve iz BiH da razmisle o uključivanju… »
Premijerka Brnabić na Međunarodnom sajmu privrede: Pozvala BiH da se piključi inicijativi Otvoreni Balkan, a CG da se…

Premijerka Brnabić na Međunarodnom sajmu privrede: Pozvala BiH da se piključi inicijativi Otvoreni Balkan, a CG da se…

Kurir 02.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić pozvala je Bosnu i Hercegovinu da razmisli o priključivanu inicijativi Otvoreni Balkan, navodeći da ta inicijativa nema veze s politikom, ali da bi doprinela smanjenju tenzija. "Molim sve iz BiH da razmisle o uključivanju… »
Brnabić na otvaranju sajma u Mostaru pozvala BiH da uđe u Otvoreni Balkan

Brnabić na otvaranju sajma u Mostaru pozvala BiH da uđe u Otvoreni Balkan

Euronews 02.05.2023
U Mostaru je danas počeo 24. Međunarodni privredni sajam, na čijem otvaranju je premijerka Srbije Ana Brnabić rekla da se nada da će region nastaviti da razvija odnose i prosperitetan Balkan za sve svoje privrednike i pozvala Bosnu i Hercegovinu da… »
Brnabićeva na Međunarodnom sajmu privrede u Mostaru: Bilo bi dobro da se BiH pridruži inicijativi "Otvoreni Balkan"

Brnabićeva na Međunarodnom sajmu privrede u Mostaru: Bilo bi dobro da se BiH pridruži inicijativi "Otvoreni Balkan"

Blic 02.05.2023
Predsednik Vlade Srbije Ana Brnabić rekla je na otvaranju Međunarodnog sajma privrede u Mostaru da ova manifestacija ima važnu ulogu i da bi bilo dobro da se BiH pridruži inicijativi "Otvoreni Balkan". Brnabićeva je istakla da je Srbija drugi izvozni… »
Premijerka Brnabić u Mostaru: Sastala se sa Čovićem

Premijerka Brnabić u Mostaru: Sastala se sa Čovićem

Kurir 02.05.2023
Predsednica Vlade Ana Brnabić sastala se u Mostaru sa zamenikom predsedavajućeg Doma naroda Parlamentarne skupštine i predsednikom Hrvatskog narodnog sabora BiH Draganom Čovićem. U Mostaru počinje Međunarodni sajam privrede na kojem učestvuje i… »
Ana Brnabić u Mostaru sa Čovićem

Ana Brnabić u Mostaru sa Čovićem

Dnevnik 02.05.2023
MOSTAR: Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić sastala se danas u Mostaru sa zamenikom predsedavajućeg Doma naroda Parlamentarne skupštine i predsednikom Hrvatskog narodnog sabora BiH Draganom Čovićem. Sastanak je počeo nesto pre 10 sati u zgradi… »
Premijerka Brnabić danas na Sajmu privrede u Mostaru

Premijerka Brnabić danas na Sajmu privrede u Mostaru

Telegraf 02.05.2023
Otvaranju manifestacije prisustvovaće i delegacija Privredne komore Srbije. Na 24. Međunarodnom sajmu privrede u Mostaru, koji počinje danas i traje do 6. maja, nastupiće 14 izlagača iz sektora poljoprivrede i prehrambene industrije, metalske… »
Sajam privrede u Mostaru, na otvaranju premijerka Brnabić

Sajam privrede u Mostaru, na otvaranju premijerka Brnabić

Blic 02.05.2023
Međunarodni sajam privrede u Mostaru biće otvoren danas i trajaće do petka, a svečanom otvaranju manifestacije na kojoj će učestvovati i delegacija Privredne komore Srbije (PKS), prisustvovaće i premijerka Srbija Ana Brnabić. Portparol sajma… »

Vesti dana »